Arama sonuçları: *

1. Tolga

dying light 1 hikaye nerede bitiyor

Yan görev kasmıştır
  2. Tolga

🔥DONANIM ARŞİVİ AYIN ÜRÜNLERİ 21 TANE 🔥

480GB MLD ssd yi aldım
  3. Tolga

elektrik kesintisi sonucu mutfakta yanık elektronik parça kokusu

Çok basit ilk olarak mutfaktaki tüm eşyalari prizden cikar prizleri kontrol et sonrasında şalteri aç ardından tek tek prize tak hangisi attırıyorsa sorun ondadır.
  4. Tolga

Antivirüs önerileriniz

Kaspersky önerebilirim ama şuan windows defender işimi görüyor.
  5. Tolga

11600kf günümüz kurunda soğutucu önerisi

Steam hesabınız bu ise eğer tanıyorum evet.
  6. Tolga

4 sene önce Ark oynuyorduk. Eski ekran kartın 1080ti diye hatırlıyorum nickinden aklima geldi.
  7. Tolga

Çözüldü✓ Corsair Hydro H45 120mm

Eğer soğutucuyu almadıysanız arctic freezer 34 esports duo öneriyorum aynı işlemciye sahibim 4.2ghz de Dying Light 2 oynuyorum 52 dereceden yukarı çıkmıyor.
  8. Tolga

Önerdiği soğutucu güzel bu arada merhaba görkem seni tanıyorum. Balıkesirdesin değil mi?
  9. Tolga

Rampage mönitör 3200 TL

https://www.itopya.com/aoc-236-c24g2ae-165hz-1ms-2xhdmi-dp-vga-va-fhd-freesync-premium-curved-gaming-monitor_u11783
  10. Tolga

SAMSUNG 500GB 980 SSD Alınır mı?

https://www.trendyol.com/samsung/980-mz-v8v500bw-m-2-2280-500gb-pcie-3-0-x4-nvme-1-4-siyah-ssd-samsung-turkiye-garantili-p-90244553?boutiqueId=614308&merchantId=624588&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_lis...
  11. Tolga

Güzel ve hızlı Motosiklet önerisi

önce ekipman sonra r25
  12. Tolga

Bilgisayar ile ilgili sorularım var

Fotoğraf atabilir misiniz?
  13. Tolga

Yeni gelen sistem görüntü vermiyor

Nasıl düzelttiniz?
  14. Tolga

eğer ekrana hiç görüntü gelmiyorsa dediğimi yapın. -anakartınızda display kablosunu takacak bölüm yok hdmı ile bağlayın. eğer bios bölümüne kadar açılıyorsa bios pilini çıkarıp 10 saniye bekleyip tekrar takın (ekran kartının altındadır büyük ihtimal.)
  15. Tolga

kasanın arka bölmesinde ekran kartına taktığın kabloyu anakarta takacaksın. Dediklerine göre yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum.
  16. Tolga

ekran kartını çıkar onboarddan görüntü almaya dene.
  17. Tolga

Öneri Kablosuz klavye ısınırsa zarar görür mü?

bence şans işi olabilir de olmayabilir de
Top Bottom