Neler Yeni

dying light 1 hikaye nerede bitiyor

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
beyler arkadaşlar ağayı kulede öldürdüğümüz kısma kadar geldik öldürdük hikaye %100 şuan tamamlandı gözüküyor ama çoğu youtuber bundan sonra final yapmamış ve devam etmiş nasıl oldu anlamadım sadece yan görev mi kasıyorlar ana hikayeden sonra

ayrıca bizim şuan hikayede ilerlememiz için the followingi mi oynamamız lazım

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet the following harranın dışındaki olayları gösteriyor. Hikayenin devamı.
hocam bide anlamadığım yt lere bakıyorum yok silahlara holo dürbün falan takmışlar 300 400 vuran kılıçları var valla biz tahirin palasıyla bitirdik :D biz mi hızlı bitirdik anlamadım adamalar yan görev mi kasmış anlamadım

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
The Following oyna.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
hocam bide anlamadığım yt lere bakıyorum yok silahlara holo dürbün falan takmışlar 300 400 vuran kılıçları var valla biz tahirin palasıyla bitirdik :D biz mi hızlı bitirdik anlamadım adamalar yan görev mi kasmış anlamadım
3000 vuran silahlar var.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
the following var. onu bitir.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet hızlı bitirmişsin bende oyunu 2 kere bitirdim birinde senin gibi sadece ana görev yaparak, son bölümdeki silahlarım 200 vuruyordu:)
yüksek hasar vuran silah istiyorsan yan görev kasıp seviye arttırman gerekiyor.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
evet hızlı bitirmişsin bende oyunu 2 kere bitirdim birinde senin gibi sadece ana görev yaparak, son bölümdeki silahlarım 200 vuruyordu:)
yüksek hasar vuran silah istiyorsan yan görev kasıp seviye arttırman gerekiyor.
hocam bir de bir şey soracağım şimdi adamlara denk geliyorum adam 700 saat oynamış 280 level efsanesi var bu adam hikayeyi bitirdikten sonra ne yapmış yani bu oyunda yan görevler sınırsız mı bu oyunda

hocam bir de bir şey soracağım şimdi adamlara denk geliyorum adam 700 saat oynamış 280 level efsanesi var bu adam hikayeyi bitirdikten sonra ne yapmış yani bu oyunda yan görevler sınırsız mı bu oyunda
yüksek saati olanlar zombi sensin modunu oynuyorlar genelde. onun dışında bende tam olarak bilmiyorum. tekrar tekrar oynamışlardır belki. bi arkadaşımın 200 saatten fazla zamanı vardı haritaya düşen kasaları falan alıyordu zombi kesmeye oynuyordu. birde 0dan level kasmak cok uzun surdugu için genelde herkes hile yapıyor.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
yüksek saati olanlar zombi sensin modunu oynuyorlar genelde. onun dışında bende tam olarak bilmiyorum. tekrar tekrar oynamışlardır belki. bi arkadaşımın 200 saatten fazla zamanı vardı haritaya düşen kasaları falan alıyordu zombi kesmeye oynuyordu. birde 0dan level kasmak cok uzun surdugu için genelde herkes hile yapıyor.
teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için
ben şimdi followingide bitirdim artık oynamam herhalde silerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,334
Üyeler
153,538
Son üye
oguzz38
Top Bottom