Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Instagram'da herkes videomu çalıyor

Yargılama için sormuyorum hocam, direkt soru olarak soruyorum meraktan. 1669234764 Adli bir suçu var mı peki ?
  2. Bulkyapanobez

Instagram'da herkes videomu çalıyor

Herkese açık paylaşımların paylaşılması suç mu ?
  3. Bulkyapanobez

hakaret davası yardım

Çatalla mı kaşıkla mı
  4. Bulkyapanobez

COLD Valorant editimi değerlendirir misiniz?

Ya bu gece gel yada bu gece gel
  5. Bulkyapanobez

Instagram'da ki videolar kafayı yiyor

Sorun ondan kaynaklanıyor olabilir hocam
  6. Bulkyapanobez

Instagram'da ki videolar kafayı yiyor

Hocam kullandığınız Instagram linki nedir acaba alabilir miyim?
  7. Bulkyapanobez

Gece Sürekli Çaldıran Numara

Ayarlar>hesap>iki adımlı doğrulama
  8. Bulkyapanobez

Instagram'da Dm den ip adresi bulma ( Acil )

Valla hocam dedim kesin açık verir açık verdi, kim olduğunu biliyorum artık herifin evi burdan 10 dakika ama ben hayatımda bu kadar s** kırığı bir insan görmedim allah'ından bulmuş uğraşmaya gerek yok valla zaten gözü bayağı korktu.
  9. Bulkyapanobez

Hikayeye gören insanlar 6 kişi 4 kız 2 erkek kızlar imkansız çünkü konuştuk ve onlar değil. Şüphelendigim tek biri var o da diğerlerinden farklı bir ilde oturuyor. O yüzden il bulabilirsem kim olduğunu bulup hayatımızdan çıkartmamiz rahatlatır. Ne yaptığına gelirse bırakayım hemen yazdığını...
  10. Bulkyapanobez

Hayır herif iyi bir şey dedi burdaki kaslı erkek ben oluyorum mesele o değil. Kim olduğunu merak ediyoruz. VPN açacağını hiç sanmıyorum.
  11. Bulkyapanobez

Ya şuan mesele o değil işsiz gibi savcılığa suç duyurusunda bulunurum sadece kim olduğunu öğrenmek istiyorum. Çünkü her biri eski arkadaşlar ve 6 kişiler
  12. Bulkyapanobez

Yeterli benim için 1659390799 İlçe bile yazsa uyar bana
  13. Bulkyapanobez

Hacı bulsam söz söylerim giderix 1659390663 Hocam hikâyeyi gören 6 kişi var listesinde bir tane gay var ondan şüpheleniyorum zaten sevmiyorum LGBT'i gider kaslı erkeğin altına yatırırım
  14. Bulkyapanobez

Bana oturduğu konum lazım sadece yeterli değil mi
  15. Bulkyapanobez

Instagram'da birisi şahsıma ve kız arkadaşıma kötü şeyler söylüyor. Ben bu şahısın ıp adresini vs bulabilir miyim veya bulabilecek herhangi biri var mı. Gerçekten benim için sorun ve bu sorunu çözmem gerekiyor.
  16. Bulkyapanobez

Spotify Vs Youtube Music

Hem Spotify pre hem de YouTube pre kullanıyorum en son ne zaman Spotify'a girdim hatırlamıyorum. Çoğu müziği slowed+reverb dinlemeyi seviyorum. Fakat Spotify da nerdeyse 1 tane remix/trap/bass boosted gibi şeyler yok.
Top Bottom