Neler Yeni

Instagram'da herkes videomu çalıyor

pasii

80+
Instagram'da birkaç sayfam var ve bazıları videolarımı "remiksle" özelliğyle videolarımı çalıyor. Asıl sorun bu değil aslında. Bazılarına yazıyorum yorumda benim videom olduğunu belirtiliyorlar. Ama bazıları dalga geçer gibi şeyler yazıyorlar anlamıyorum. Bu kişilere ne yapabilirim?

Sagittarius

80+ Silver
Instagram'da birkaç sayfam var ve bazıları videolarımı "remiksle" özelliğyle videolarımı çalıyor. Asıl sorun bu değil aslında. Bazılarına yazıyorum yorumda benim videom olduğunu belirtiliyorlar. Ama bazıları dalga geçer gibi şeyler yazıyorlar anlamıyorum. Bu kişilere ne yapabilirim?
Engelle

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
emir yapar
Videolara sayfa adını @ ile yazsan falan nasıl olur

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor

Sagittarius

80+ Silver
Karşıma çıktığı zaman engelliyorum ama her zaman bulamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesabı gizliye almak sayfanın gelişimini önler.
Konuyla alakasız ama ben genelde beğendiğim reelslari Hikayeme ekliyorum ve genelde video sahipleri ya hikayemi beğeniyor yada takip ediyor bu yasal dimi?

Onları engellemek çok zor hocam videolara filigranli koyabilirsiniz kenarına böyle dikkat çekici ama fazla olmayan bir şekilde kendi hesabinizin etiketini atın videolarinizi çok beğenen insanlar o ÇALAN kişiler sayesinde hesabınıza gelebilir

pasii

80+
Yargılama için sormuyorum hocam, direkt soru olarak soruyorum meraktan.

Adli bir suçu var mı peki ?
Kusura bakmayın. Arkadaşın da belirttiği gibi emek hırsızlığı.

Konuyla alakasız ama ben genelde beğendiğim reelslari Hikayeme ekliyorum ve genelde video sahipleri ya hikayemi beğeniyor yada takip ediyor bu yasal dimi?

Onları engellemek çok zor hocam videolara filigranli koyabilirsiniz kenarına böyle dikkat çekici ama fazla olmayan bir şekilde kendi hesabinizin etiketini atın videolarinizi çok beğenen insanlar o ÇALAN kişiler sayesinde hesabınıza gelebilir
Yeni bir özellikle birlikte hikaye attığınız zaman bildirimler kısmında gözüküyor ve ben de beğeniyorum. Bu yasal, herhangi bir suçu yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,731
Üyeler
149,077
Son üye
Hamza_A
Top Bottom