Arama sonuçları: *

1. H

Hangi ekran kartını almalıyım?

1650 super yada biraz daha verip 1660 super. tabii ki sifir bulmak zor. İkinci el temiz bulabilirsin.
  2. H

Usb 3.0 19 pin neden bu kadar hassas

Kaan teşekkürler esprili yorumun icin:))Servise götürsem bilgisayarsiz kalicaktim boyle birsey yaptim umarim bir problem cikmaz :/ ayni problemi yasayip çaresiz kalan arkadaslara destek olmak dilegiyle. Cokta mevzu degil aslinda kasa önündeki usblerin biri calismiyor sadece. Ama bizde oyle...
  3. H

Şöyle bir çözüm buldum. Cat 5 kablosunun icindeki bakir kabloyu siyirdim. Bildiginiz uzere cat 5 icerisindeki bakir kablolar cok kaliteli. Bu bakir kabloyu 19 pin kablosunda dişi girişe (sokette kopan pine denk gelen disiye) sonuna kadar soktum. Ucta kalan kismi 0.5-1 mm disarda kalacak sekilde...
  4. H

Çözüldü✓ Kasadaki USB 3.0 girişlerini kullanamıyorum.

Ooo. Ters taktiginizda no pin(kapali) ID pinini ezmis olmasi lazim. Ezmemisse cok sanslisin.
  5. H

Nasil duzelttin. Yazilimsal bi sorunmuymus?
  6. H

Anakartimdaki 19 pin soketinde boş pinin yanindaki vbus pini kirildi.bu kadar hassas olur mu. O kadar dikkatli takmama rağmen kirildi. Cok dikkatli olmak gerekiyor. Montaj yapacak arkadaslarin dikkatine.
  7. H

Usb 3.0 19 pin anakart baglantisini kontrol edin. 19 pin kablo sokete tam oturmamis olabilir. Ya da bazi pinler yamulmus olabilir. Anakarttan kabloyu cikarin ve 19 pinin durumunu kontrol edin. Yamulmus pin varsa duzeltmeyi ya da kabloyu tekrar baglamayi denemeyin. Aksi taktirde yamulmus pin...
  8. H

Anakart 3.0 hub pin kırılması

Konuyu hortlatayim. Bu pin vbus pini. Kasanin onundeki usb 3.0 a voltaj veriyor. Bu kırıldığını icin ondeki usb 3.0 lardan biri calismayacaktir. Cok buyuk bir mevzu degil ama sinir bozucu. Ayni sey basima geldi. Ve problemi lehimsiz cozdum. Usb 3.0 pinleri cok ince ve takarken cok dikkatli...
  9. H

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Ah ben de alabilsem Abdullah Bey
  10. H

Gelirrrrr sikma caniniiiii
  11. H

Valla ben daha gec attim ama yine de garip bir umut var icimde :D
  12. H

Talha sen kacta attin?
  13. H

Sabredin arkadaşlar o kadar bekledik. Gelir inşallah
  14. H

Tek mesaj atmak gerekiyor sanırım:(
  15. H

1 saat bekle. 5. Sirada oldugunu soylemistin. Gelir muhakkak .Eger gelmezse de dunyanin sonu degil. Bosver.
  16. H

Nasibimizde varsa olur inşallah.
  17. H

dart1 ne zaman dağıtılacak

saat kaçta?
  18. H

Çözüldü✓ DART 1 için dağıtılacak kodlar hakkında sorularım

Arkadaşlar bence burda yapilmasi gereken şuydu. Pazartesiden cumaya kadar sistemi almak isteyenler ozelden mesaj atar. Cuma belirlenen bir saate kadar. Sonra mesaj atanlarin listesi cikarilir. List randomizer gibi programlar var. O liste oraya yatirilir. 25 kisi ramdom sec dersin. Cekilis usulu...
Top Bottom