Arama sonuçları: *

• Users: CuraX
  • Order by date
  1. C

altın alım satım karlı olur mu

Yılbaşında alıp şimdi satsaydın altında kâr yapardın ama şuan altın tarihi zirvesinde temkinli olmakta fayda var. Paranla birikim yatırım yapmak istiyorsan yatırım101 youtube kanalını öneririm. Eğitici içerikler ve youtube katıl sistemi var ben 1 yıldır bu adam ne dediyse yaptım güzel paralar...
  2. C

Technopat Sosyal'den 1 ay banlandım, ne yapmalıyım?

Ben yazdım az önce bir daha onu rahatsız edersen cezanı 3 aya yükselteceğini söyledi çünkü çok meşgulmüş ''şuan havaalanındayım yurtdışına çıkmak üzereyim'' dedi.
  3. C

Netflix windows a dizi indirme sorunu

Netflix o özelliği windows uygulaması için devredışı bıraktı.
  4. C

Technopat Sosyal'den 1 ay banlandım, ne yapmalıyım?

Araya tanıdık sokup cebine bişeyler sıkıştırmalısın.
  5. C

KYK yurt başvurusunda babanın emekli ve çalışıyor olmasına ne yazılır?

Babana çalıştığı yerde sigorta yapılmıyor emekliyse. O yüzden sadece emekli yazman yeterli olur bence
  6. C

🚨 ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞİYOR! 30 MİLYON İÇİN ⏱️

Çalışma saatleri düşse ne olacak? Aynı saat çalışmaya devam edip günlük düşülen 2 saat yerine mesai parası verirler hiçbişey değişmez.
  7. C

TurkNet Düşük Hız Sorunu

Evinizze mesh sistem kurun wifi kullanıyorsanız. TP-LİNK DECO S7 satın alıp kurun evin heryerinde eşit hızda internet oluyor. Youtube dan inceleme videolarını da izleyebilirsiniz.
  8. C

Mobil bankacılık kullanmak güvenilir mi?

Bu kadar paranoya yapmana gerek yok bankaların yazılımları zaten sağlam. Sen abuk subuk şeyler yüklemezsen telefona hiçbir sorun olmuyor.
  9. C

Az önce yeni sistem aldım sizce nasıl ???

aynn spr dvm
  10. C

PC reset atıldıktan sonra görüntü gelmiyor

Ekran kartın ya da ramleri tak çıkar yerinden oynamış olabilir. Yine açılmazsa ramlerin birini çıkarıp birini tak ram yanmış olabilir. Yine açılmazsa ekran kartını tamamen söküp açmayı dene. Böyle kombinasyonlar yap sırayla eğer hiç açılmazsa başka bişeyler arızalanmıştır.
  11. C

İnstagram tahminen ne zaman erişim engeli kalkar

Kardeşim bu söylediklerini televizyonu açtığında karşına çıkan kanallar içinde söylüyor musun yoksa bütün gün oturup ahaber mi izliyorsun? Evet medya kuruluşları tarafsız olmalı ama sence bu bizim ülkemizde geçerli mi? Tv radyo dergi gazete hangisi tarafsız? İşin aslı ne biliyor musun? Yandaş...
  12. C

hangısini almak mantıklı

Ucuz olanı al enflasyonu fazla yükseltmemiş olursun böylece..
  13. C

Wifi Repeater(Dağıtıcı( Önerisi Lazım

Kullanmak istediğin xiaomi cihaz ne alırsa onu dağıtıyor. Uzakla tutarsan yavaş interneti dağıtır. Yani modeme ne kadar yakın olursa o kadar iyi. Hızlı bi internet alırsa hızlı dağıtır bilginize.
  14. C

Çözüldü✓ itopya hafta sonu fırsat monitör

İtopya instagram hesabını kapatmış sanırım..
  15. C

8+16 ram uyumlu çalışır mı

Frekansları aynı olduğu sürece ram büyüklüğü farketmez beraber çalışır.
  16. C

Wifi Repeater(Dağıtıcı( Önerisi Lazım

TP-LİNK DECO S7 alıp mesh sistem kurabilirsin. 2 li bi sistem sana yeter diye düşünüyorum piyasada fiyatı 3-4 bin arası.
  17. C

Dota 2 Başlanır mı????????

Dota şuan oynayabileceğin en iyi oyunlardan birisi.. Sürekli kendini geliştiriyor. Her sene yaz aylarında etkinlikleri var bedava skin dağıtıyorlar ve premium sistemi harika.. Karışık gelebilir ilk zamanlar ama öğrenmeye açık olmalısın oyun içi eğitimler var onlardan faydalanmalısın.
  18. C

Hawk Fame Koltugunu Önerir Misiniz

Ya bu koltukları alıyoruz hemen tekerlekleri kırılıyor bunun önüne nasıl geçeriz bilgisi olan var mı? Bıktım tekerlek yaptırmaya..
  19. C

Farklı MHz ram takılır mı ?

Çalışır ama anakartın kaç mhz destekliyorsa o kadar hız verir. anakartın en fazla 2400 mhz destekliyorsa 3200 mhz hız alamazsın.
  20. C

H610M H V3 DDR4 NASILDIR

H610M serisi intel işlemciler için özel olarak üretildi bende de var 1 senedir sıkıntısız kullanıyorum yine de sen bilirsin ama..
Top Bottom