Arama sonuçları: *

1. M

Rust Offline de Online evlerine giriş yapar mı?

Rust da online evlere giriş yapabilirmiyiz Offline modda
  2. M

Ücretsiz Film,Dizi Uygulamasının İsmi ?

he inat box dı sonunda sağol 1674675894 He biliyorum onu da verdiği oyunlar oynanmaz be kral alınmayacak oyunları dağıtıyor adam adam akıllı Film de yok
  3. M

Ücretsiz Film,Dizi Uygulamasının İsmi ?

Ark. Bilindiği üzere Ücretli platformlardaki Diziler olsun filmler olsun bunları bir uygulmada ücretsiz olarak sunduklarını biliyorum ama uygulamanın ismini bilmiyorum uygulma ismi nedir bilen
  4. M

Call of Duty ve Steam

Bundan sonraki Call of duty serisinin oyunu ne olucak açıklama varmı ve artık "Steam" de mi yayımlanacak
  5. M

Anakartım USB 3.0 destekliyor mu?

Kral bana USB Format için lazım başka bi işim olmaz benim hangisi uygun olur bana; uygun fiyatlı olması da önemli tabii
  6. M

https://www.trendyol.com/kingston/dtx-64gb-usb-3-2-gen-1-flash-bellek-datatraveler-exodia-dtx-64-usb-bellek-p-53483583?boutiqueId=613344&merchantId=107368 BU UYGUN MU DUR
  7. M

Anakartım olan MSI H110M PRO VD USB "3,0" Destekler mi ?
  8. M

Uncharted Kaldırırmı Pc

Beyler S.a şimdi daha önce Unchartedı Torrent'ten indirdim kurdum tıklayınca açılamadı şimdi offline hesap almayı düşünüyorum acaba benim PC düşük olduğu için mi açmıyor Crack olduğu için mi yoksa Sistem bu kaldırımı İşlemci G4560 Ram 8gb E.Kartı 1050ti
  9. M

Call of Duty®: Warzone™ 2.0

Call of Duty®: Warzone™ 2.0 Gençler Steamde'ki bu oyun tam olarak nedir Ücretsizde Pubg gibi mi bilmediğimden soruyorum
  10. M

Yardım Gigabyte GeForce RTX 2060 6 GB 192BİT Ekran Kartı alınır mı beyler

2.El temiz mining yapılmamış 3060ti lara bak o fiyata
  11. M

23 Eylül Tarihindeki VERGİ İndirim Mesajıma "İthafen"

Evvvvetttt 23 Eylül'de yazdığım yazıda 28 Ekim de vergi indirimi gelicek deniyordu medyaya bile yansıdı o kadarda reklam verdiler haberlere şu an haberlere şöyle göz attığımda hala Elektronik Eşyalardaki Bindirim pardon İndirim gündeme gelmedi şu demek oluyor Arkadaşlar söylediklerini bir kez...
  12. M

GOOGLE ''HAY AKSİ'' HATASI

GOOGLE SİLDİM TEKRAR YÜKLEDİM DÜZELMEDİ VİRÜS PROGRAMLARINI KAPATTIM DÜZELMEDİ ÖZELLİKLERİNDEN UYUMLULUK'DAN WİN 7 ALDIM DÜZELMEDİ YENİDEN ADLANDIRDIM DÜZELMEDİ NE YAPMAMI ÖNERİRSİNİZ DAHA HATAYI DÜZELTEMEM İÇİN
  13. M

Sistemde HDD varmı iddiası ?

Şimdi bu kasaya SSD takıldıktan sonra HDD takılırmı istense
  14. M

Sistemde HDD varmı iddiası ?

@DonanımArşivi nin videoda gösterdiği kasada HDD yokmu eğer yoksa neden yok HDD olmadan PC çalışırmı oyun yüklemek istesem nereye yüklüyeceM ...
  15. M

2-2.5 k arası monitör tavsiyesi

2K monitör lazım 2000-2500 bandında güzel kullanışlı beni bi 6-7 yıl götürebilecek monitör tavsiyesi istiyorum.
  16. M

Hangi Ülkede Daha Ucuz

Beyler hangi ülkenin Amazonun'da monitörler daha ucuz Tecrübesi olan yazsın.
  17. M

Vergilerin Kaldırılması

Beyler 28 Ekimde ÖTV,KDV gibi vergilerin kaldırılacağı söyleniyor PC'ler de tabletler de telefonlarda doğrumudur
Top Bottom