Neler Yeni

Ücretsiz Film,Dizi Uygulamasının İsmi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
Ark. Bilindiği üzere Ücretli platformlardaki Diziler olsun filmler olsun bunları bir uygulmada ücretsiz olarak sunduklarını biliyorum ama uygulamanın ismini bilmiyorum uygulma ismi nedir bilen

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ark. Bilindiği üzere Ücretli platformlardaki Diziler olsun filmler olsun bunları bir uygulmada ücretsiz olarak sunduklarını biliyorum ama uygulamanın ismini bilmiyorum uygulma ismi nedir bilen
İnat box uygulamasını mı diyorsun? Benim bildiğim o var.

QRuder

80+ Silver
dostum netten alışveriş yapıyor musun yapıyor isen amazon çok iyi ,prime al, prime video özelliği de geliyor, alışveriş yaparsan kargo bedava tüm bunlar aylık 10 TL

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
dostum netten alışveriş yapıyor musun yapıyor isen amazon çok iyi ,prime al, prime video özelliği de geliyor, alışveriş yaparsan kargo bedava tüm bunlar aylık 10 TL
Bence de çünkü Prime Gaming de var. Hızlı ve ücretsiz kargo da var.

QRuder

80+ Silver
Bence de çünkü Prime Gaming de var. Hızlı ve ücretsiz kargo da var.
yani 10TL yi yerde görsen artık alıp almamakta tereddüt edersin o kadar değersizleşti 10 lira nedir ki ver gitsin sen onun hizmetini hayli hayli alıyorsun zaten bunun yüzünden batacak da bu amazon 10 liraya bi mutfak aleti aldım kutuyla iyice sarıp sarmalamışlar (her zaman böyle) aldığım maldan daha pahalıya geliyo kargo taşıma hizmeti vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnat box uygulamasını mı diyorsun? Benim bildiğim o var.
he inat box dı sonunda sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

He biliyorum onu da verdiği oyunlar oynanmaz be kral alınmayacak oyunları dağıtıyor adam adam akıllı Film de yok

QRuder

80+ Silver
he inat box dı sonunda sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

He biliyorum onu da verdiği oyunlar oynanmaz be kral alınmayacak oyunları dağıtıyor adam adam akıllı Film de yok
vallahi kime göre neye göre, ordan pubg kutusu alıp steam bakiye kasan da var ,benim gibi haftada 1 prime kargosunu kullanan da...

Top Bottom