Arama sonuçları: *

1. M

Oyunlarda Fps Drop Sorunu

Tamam o zaman en kısa sürede almaya çalışayım teşekkür ederim.
  2. M

Oyun M.2 SSD ye kurulu ve evet en yüksek ayarlarda oynuyorum.
  3. M

O konuda hala emin değilim eğer ram alacak olursam bir adet daha 16 gb alacağım o zaman çözülebilir mi bu sorunlarım ?
  4. M

Merhaba arkadaşlar öncelikle sistemimi belirteyim; RTX 2060 6GB Ryzen 5 3500X 16GB Sİngle Kit 3000Mhz Ram B450M-K Anakart Dark Souls 3, Conqueror's Blade gibi oyunlarda çok saçma bir şekilde Fps drop ve Fps düşüklüğü yaşıyorum. Conqueror's Blade için GTX 1650 kullanan birisi ile aynı performansı...
  5. M

RTX2060 Sıcaklık değerlerim normal mi

Benim ekran kartım rtx 2060 advanced edition Bannerlord Rdr 2 ve Sekiro tarzı oyunlarda 70 dereceyi pek görmemiştim.( Hepsi ultra ayarlarda)
  6. M

Mount and Blade II Bannerlord Grafiklerde Titreme

Hocam video çekmeye çalıştım ancak video pullu bir şekilde gözüküyor yani 1920x1080 olarak videoya alamıyorum oyunu. Ama sorunum Texture Flickering veya Grass Flickering olarak geçiyormuş.
  7. M

Ağustos ayında indirmiştim ve evet bende de 1.5.4 . Bilgisayara geçtiğimde oyunun ekran videosunu çekip gönderebilirim belki de normal bir şeydir ve sadece benim gözüme batmıştır.
  8. M

Bir kaç ay önce oyunu orijinal olmayan versiyonunda denemiştim. Ancak böyle bir grafik sorunu gözüme çarpmamıştı. Umarım bir çözüm bulabilirim. Size de teşekkürler.
  9. M

Evet, güncel. Nvidia'nın özel optimizasyon ayarından kastınız nedir ?
  10. M

Rtx 2060 Advanced Edition
  11. M

Merhabalar öncelikle. Bannerlord'u bir kaç gün önce Epic Games'ten satın aldım. Oyunu ultra ayarlar ile başlattım ancak oyundaki ağaçların dalları su yansımaları ve çimenlerde rahatsız edici bir titreme var. Bu sorun çok rahatsız ediyor. Oynadığım çimen yoğun olarak bulunan oyun Scum'da böyle...
  12. M

1x16 Ram ile 2x16 GB Ram Performans Farkı

Hem şu zamanlarda parçaların fiyatlarındaki değişimin nasıl olacağının da bir garantisi yok ileride daha çok yükselebilir diye düşünüyorum. Eğer alırsam alacağım ramin fiyatı 650 tl civarlarında. Bir sorum daha olacak hem bu fiyata dediğin FPS farkına değer mi hem de İntel ve Amd işlemci veya...
  13. M

1x16 Ram ile 2x16 GB Ram Performans Farkı

Merhaba iyi akşamlar. Önce sistemimi belirteyim: • RTX 2060 Advanced Edition • Ryzen 5 3500X •B450M-K •Gskill 1x16 GB Ram (3000Mhz) •XPG 512 GB M.2 SSD •650W Güç Kaynağı Anakartımda 2 adet ram slotu bulunuyor. Çevremizdeki bir bilgisayarcıya 2 slot olmasından dolayı ileride yükseltme...
  14. M

Yardım Skyrim sepette görünmüyor (STEAM)

Merhaba konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Şimdi merak ettiğim bir şey var ben steamdeki skyrimin ilk versiyonu almak istiyorum https://store.steampowered.com/app/72850/The_Elder_Scrolls_V_Skyrim/ ama internet tarayıcısından steame girip sepete ekliyorum sepette görünüyor ama steam in...
Top Bottom