Neler Yeni

Mount and Blade II Bannerlord Grafiklerde Titreme

Missoiah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tunahan ŞAHAN
Merhabalar öncelikle. Bannerlord'u bir kaç gün önce Epic Games'ten satın aldım. Oyunu ultra ayarlar ile başlattım ancak oyundaki ağaçların dalları su yansımaları ve çimenlerde rahatsız edici bir titreme var. Bu sorun çok rahatsız ediyor. Oynadığım çimen yoğun olarak bulunan oyun Scum'da böyle bir sorunla karşılaşmıyorum veya diğer oyunlarda. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler şimdiden.

Kreizler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Hüseyin şahbaz
Hangi ekran kartını kullanıyorsun?
Merhabalar öncelikle. Bannerlord'u bir kaç gün önce Epic Games'ten satın aldım. Oyunu ultra ayarlar ile başlattım ancak oyundaki ağaçların dalları su yansımaları ve çimenlerde rahatsız edici bir titreme var. Bu sorun çok rahatsız ediyor. Oynadığım çimen yoğun olarak bulunan oyun Scum'da böyle bir sorunla karşılaşmıyorum veya diğer oyunlarda. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler şimdiden.

Kreizler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Hüseyin şahbaz

Kreizler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Hüseyin şahbaz

Missoiah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tunahan ŞAHAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani hocam driver güncelse o ayar oto yapılıyor zaten ben de anlamadım sorun nerde
Bir kaç ay önce oyunu orijinal olmayan versiyonunda denemiştim. Ancak böyle bir grafik sorunu gözüme çarpmamıştı. Umarım bir çözüm bulabilirim. Size de teşekkürler.

Kreizler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Hüseyin şahbaz
Bir kaç ay önce oyunu orijinal olmayan versiyonunda denemiştim. Ancak böyle bir grafik sorunu gözüme çarpmamıştı. Umarım bir çözüm bulabilirim. Size de teşekkürler.
Ben teşekkür ederim bu arada oyunun optimizasyonu güncellemelerle yenileniyor belki ordan bir hata çıkmıştır ilk sürüm kaçtı şimdi kaç? Benimki 1.5.4 mesela şu an öyle sorun yok ben de epicten aldım

Missoiah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tunahan ŞAHAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim bu arada oyunun optimizasyonu güncellemelerle yenileniyor belki ordan bir hata çıkmıştır ilk sürüm kaçtı şimdi kaç? Benimki 1.5.4 mesela şu an öyle sorun yok ben de epicten aldım
Ağustos ayında indirmiştim ve evet bende de 1.5.4 . Bilgisayara geçtiğimde oyunun ekran videosunu çekip gönderebilirim belki de normal bir şeydir ve sadece benim gözüme batmıştır.

Missoiah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tunahan ŞAHAN
Hocam video çekmeye çalıştım ancak video pullu bir şekilde gözüküyor yani 1920x1080 olarak videoya alamıyorum oyunu. Ama sorunum Texture Flickering veya Grass Flickering olarak geçiyormuş.

armada53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
seycan tibet
Bu sorun bende de mevcut, bir çözümünü bulabilen var mıdır ?

Top Bottom