Arama sonuçları: *

1. Canxz

🔥 Erkek Spor Ayakkabı 268₺ 🔥 (Temu)

temuibrahim
  2. Canxz

Yardım Ölü piksel sorunu, kaçıncı monitörde yine çıktı saymayı bıraktım...

çok sağolun samimiyetiniz için, normal kullanımda görmüyorum bile ,sadece ölü piksel testine görünüyor rahatsız eden tek şey o
  3. Canxz

6sında da cıktığı için maalesef kullanacağım hocam, ne yapmamı önerirsiniz? 2 senedir televizyonla gözüm bozuldu açıkcası...
  4. Canxz

3 5 kurus fazlalık ile alakası yok bütçem sınırlı değil, vatanda üstüne 4 5k koyuyorlar fiyat bakımından ve monitörleri beğenmedim, sanırım kullanacağım cünkü yoruldum..
  5. Canxz

kullanmamı mı önerirsiniz, gerçeten kullanırken farketmiyorum bile, monitörü de sevdim
  6. Canxz

sağdaki dediğim kayboldu nedense, anlamadım sanki eski monitörlerde de aynı yerlerdeydi... napacağım bilmiyorum, kullanmaya karar verdim sanırımi kargo da uzakta gidip vermek istemiyorum
  7. Canxz

(Lütfen yardımcı olmayacaksanız, baştan salma bir kelime yazacaksanız hiç okumayın) bundan 2 sene önce bilgisayarımı ilk aldığımda asus vg27aq1a model monitör almıştım, geldiğinde ölü piksel vardı, değişimden gelen monitörde yine ölü piksel vardı, iade edip tekrar aldığımda yine ölü pikselli...
  8. Canxz

Yardım Phantom spirit soğutucunun fanı sığmadı

Yukari takilirsa ses cikar dedi pcci, normal kisma takinca cok yukari takiliyordu ramler baya yuksek, boyle cok dusuk performans alirmiyim ki?
  9. Canxz

Yardım Phantom spirit soğutucunun fanı sığmadı

Fotografta belirttiğim gibi ram yüksekliğin dolayi ikinci fan normal yerine olmadi o yüzden kasa fanı tarafina taktık, ghost of tsusima da 100 derece alıyordum stok fanda, simdi 65de max ayarlarda, sizce fani boyle takmak sorun yaratir mi?
  10. Canxz

❌İndirim Bitti! 295 TL Masaüstü Mini Ekran Aliexpress

videosunu nerden izleyebilirim, birde anakarta mı bağlamam gerekiyor
  11. Canxz

❌İndirim Bitti! Çökk ✨️✨️ 95 TL 116 parça hassas tornavida seti

otomatik tıklayınca söken takan şeklinde değil mi hocam?
  12. Canxz

Yardım cpu soğutucu önerisi

phantom sprit güzel deniliyorsa ben pek benimseyememişimdir , yarın sipariş geçeceğim umarım takabilirim kasama, 2 yıldır aldıgımdan beri macun değiştirmedim sorun yaratmaz umarım
  13. Canxz

ayriyeten 240mm bakınıyorum ama kasama uymuyor hocam (gt301) , direkt phantom çekeceğim görünüş acısından kötü duruyor gibi onun dışında sıkıntı yok aslında...
  14. Canxz

teşekkürler
  15. Canxz

i5 12400f ve ileriye dönük yükseltme yapacağım için işlemci soğutucu önerisi arıyorum, kasam gt301 olduğu için 240mm olmuyor o yüden kule tipi mantıklı geliyor, öneri olmazsa phantom sprit 120se rgb alacağım yarın
  16. Canxz

Yardım phantom sprit 120 se rgb kasama uyumlu mu?

merhaba i5 12400f için yarın phantom sprit 120se rgb alacağım, bütçem sıkıntı değil kasam gt301 olduğu için 240mm desteklemiyor bu yüzden kule tipi soğutucu olarak phantom sprit önerileri oldukca fazla sizin öneriniz varmı? phantom sprit geleceğe yönelik işlemci yükseltme düşüncem olduğu için de...
  17. Canxz

Yardım Soğutucu Alacağım nasıl takacağımı bilmiyorum

cok cok teşekkür ederim gerçekten de yardımınzıza ihtiyacım olacak, içim rahat sipariş edebilirim :)
  18. Canxz

forumda geç cevap alabilirim ama anlık iletişime geçebileceğim bi platform yokmudur acaba?
  19. Canxz

kablolama olarak anlamıyorum hocam videoları
  20. Canxz

acıkcası bir şey olur diye korkuyorum cunku 2 senedir hiç macun yenilemedim, yenilemediğimden dolayı fan cıkmaz diye korkuyorum. takmak değil kablolarının nereye olacağını bilmediğimden o kısım biraz gerginleştiriyor, yanlış yere takarsam felan
Top Bottom