Neler Yeni

Yardım Phantom spirit soğutucunun fanı sığmadı

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Toprak
Fotografta belirttiğim gibi ram yüksekliğin dolayi ikinci fan normal yerine olmadi o yüzden kasa fanı tarafina taktık, ghost of tsusima da 100 derece alıyordum stok fanda, simdi 65de max ayarlarda, sizce fani boyle takmak sorun yaratir mi?
20240705_153752.jpg

Viers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Adem Taş
Fotografta belirttiğim gibi ram yüksekliğin dolayi ikinci fan normal yerine olmadi o yüzden kasa fanı tarafina taktık, ghost of tsusima da 100 derece alıyordum stok fanda, simdi 65de max ayarlarda, sizce fani boyle takmak sorun yaratir mi?Alıntıyı görüntüle
bir sıkıntı olmaz merak etme

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Mirhan Yalçın
Fotografta belirttiğim gibi ram yüksekliğin dolayi ikinci fan normal yerine olmadi o yüzden kasa fanı tarafina taktık, ghost of tsusima da 100 derece alıyordum stok fanda, simdi 65de max ayarlarda, sizce fani boyle takmak sorun yaratir mi?Alıntıyı görüntüle
Sıkıntı olmaz ama egzozla egzoza yakın olan aynı yönde dönse iyi olur

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,702
İsim
Batuhan
Benim Bildiğim Ram İçin Yükseltme Ayarının Olduğu 😅

Boşa Ters Köşeye Takmışsın Bence .

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Furkan Enes Kaplan

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kesinlikle, biraz yukarı takılabiliyor boşa uğraşmış gibi :D
Yukari takilirsa ses cikar dedi pcci, normal kisma takinca cok yukari takiliyordu ramler baya yuksek, boyle cok dusuk performans alirmiyim ki?

Top Bottom