Arama sonuçları: *

1. BadGamer

600-650 TL Arası İç saha basketbol topu önerisi

600-650 TL Arası İç saha basketbol topu önerilerinizi alabliir miyim?
  2. BadGamer

Bu Topu Bilen Var Mı?

Güzel toptur, ancak sorun yaşatırsa en kralını yaşatıyor genelde. Sekmeme problemi falan. 1670347614 Ayrıca geçmiş olsun hocam, ben de lisanslı basketbol oynuyorum, en büyük korkum bu.
  3. BadGamer

Tarmak BT100 Soft alınır mı?

İç saha için bir basketbol topuna ihtiyacım var. Bütçem 200 TL. BT100 nasıldır?
  4. BadGamer

Yardım HDD hiçbir yerde görünmüyor

HDD'yi söküp taktım. Sonrasında diski tanımlayacaktım ancak, yoktu. Aygıt Yönetiminde falan da yok.
  5. BadGamer

SSD ÖNERİNİZ VARMI M2

PNY CS3030.
  6. BadGamer

Çözüldü✓ Bu pc iyi midir? acaba

Adam kazık atma peşinde. Bu fiyata güya GTX970, GTX 1050 sistem satılıyormuş. Uydurmuş. İlk foto zaten temsili.
  7. BadGamer

Papers, Please V6 çıktı! (İndirme Linki)

Biirazdan öğreneceksiniz.
  8. BadGamer

Bugün çok önemli bir gün. Neden derseniz, birazdan öğreneceksiniz.
  9. BadGamer

https://drive.google.com/drive/folders/1xstGcfCBPHK1nBdtPmdIRpA9ufy2difP Buyrun. @Oguzhansah
  10. BadGamer

Telefonumdaki Bütün Bilgilerim Gitmiş/ Ne Yapmalıyım?

Valla ben de öyle düşündüm :D
  11. BadGamer

RTX 3060 sistemim neredeyse her oyunda drop yiyor

Atmaaaa. Sıcaklık kaynaklı muhtemelen. CS'de olup GTA5'de olmuyorsa bundan olabilir. Ufacık bir darboğaz bunu yapmaz.
  12. BadGamer

Yanlış linki attım, pardon. https://disk.yandex.com.tr/d/RDQvACJT6pOzOA
  13. BadGamer

Site arada bir patlıyor, o sorunu çözeceğiz.
  14. BadGamer

Sitede şu an bir hata var. Hemen hemen atıyorum. https://disk.yandex.com.tr/d/pCFAxRskcUISPw
  15. BadGamer

Modding Papers Please Türkiye Modu *V6 ÇIKTI*

Onu 30 güne çıkartacağız. Üzerinde çalışıyoruz. SS atabilir misiniz? Bizde bir sorun yok. Farketmedik. Nerelerde geçiyor? O çok zor bir şey hocam. O konuda çok uğraştık Değiştiririz de onu ayarlamak zor. Yakında onu gerçek hariyaya çevireceğiz. Geri dönüşünüz için çok teşekkürler.
  16. BadGamer

İyi oyunlar. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.
  17. BadGamer

Pek bir hata yok. Detay dediğim de gazetenin tarihinin İngilizce yazması falan. Farketmezsiniz bile. @Oguzhansah
  18. BadGamer

Sadece indirin ve Bat dosyasını çalıştırın. Bitti sayılır. Çok çok ufak detaylar kaldı. Formaları kaldırdık.
  19. BadGamer

Beklediğiniz o an geldi! Papers, Please Türkiye Mod v6 indirilebilir! Modun resmi web sitesinden oyunu indirebilirsiniz. Türkiye Mod Resmi Web Sitesi: paperspleasetr.cf Oyunu indirip, çıkarttıktan sonra PapersPleaseTR.bat dosyası ile oyunu açabilirsiniz Yeni pasaportlar eklendi ve gazete...
  20. BadGamer

Papers, Please V6 çıktı! (İndirme Linki) Beklediğiniz o an geldi! Papers, Please Türkiye Mod v6 indirilebilir! Modun resmi web sitesinden oyunu indirebilirsiniz. Türkiye Mod Resmi Web Sitesi: paperspleasetr.cf Oyunu indirip, çıkarttıktan sonra PapersPleaseTR.bat dosyası ile oyunu...
Top Bottom