Neler Yeni

Telefonumdaki Bütün Bilgilerim Gitmiş/ Ne Yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mert yılmaz
Arkadaşlar geçen küçük kuzenim geldi teyzemde telefonumu vermemi söyledi, neyse verdim. Akşam gittiler Bi baktım telefona reklamlar çıkıyor durduk yere. Telefen bir tane brow star mı ne var bir oyun onun apksını yüklemiş telefon gg oldu bütün oyun hesaplarım gmail lerim gitmiş sonra telefon kendi kendini sıfırladı ne yapacağım ben şimdi? İdare etmelik babamın eski telefonu kullanıyorum

mfimmel

80+ Silver
Arkadaşlar geçen küçük kuzenim geldi teyzemde telefonumu vermemi söyledi, neyse verdim. Akşam gittiler Bi baktım telefona reklamlar çıkıyor durduk yere. Telefen bir tane brow star mı ne var bir oyun onun apksını yüklemiş telefon gg oldu bütün oyun hesaplarım gmail lerim gitmiş sonra telefon kendi kendini sıfırladı ne yapacağım ben şimdi? İdare etmelik babamın eski telefonu kullanıyorum
gmaillerinin falan şifresi değişti mi başka cihazdan bakabilirsin. Eğer öyle olduysa gg wp.

A.Cann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Can
Telefonun androidse antivirus yazılımı yükle bence eset işini görür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa Hard reset at youtube yaz çıkar

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
olm bunlar nasıl başlıklar allah aşkına birisi oyun konusuna kolu kopmuş gibi YARDIM EDİN NAPICAM yazar biri kumarda böbreğini kaybetmiş üstüne de bütün eve haciz gelmiş gibi HER ŞEYİMİ KAYBETTİM yazar pOKOPSDFKHODKGFHOJKDGĞOJNKSD

yapmayın olm çok endişeli giriyoruz konuya, ama güzel taktik vesselam

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Hocam öyle bir başlık atmışsın ki iflas etmişsin sandım, beterin beteri vardır. Geçmiş olsun...

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,403
İsim
Kerem Çavuş

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
olm bunlar nasıl başlıklar allah aşkına birisi oyun konusuna kolu kopmuş gibi YARDIM EDİN NAPICAM yazar biri kumarda böbreğini kaybetmiş üstüne de bütün eve haciz gelmiş gibi HER ŞEYİMİ KAYBETTİM yazar pOKOPSDFKHODKGFHOJKDGĞOJNKSD

yapmayın olm çok endişeli giriyoruz konuya, ama güzel taktik vesselam
Boşluğuma geldi affet :D

Top Bottom