Neler Yeni

Telefonumdaki Bütün Bilgilerim Gitmiş/ Ne Yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mert yılmaz
Hocam öyle bir başlık atmışsın ki iflas etmişsin sandım, beterin beteri vardır. Geçmiş olsun...
İflas etmiş gibi oldum zaten gmailime çok önemli şeyler vardı telefonda önemli bilgiler fotolar vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
kardeşim teknik detaylara pek hakim değilim ama ilk yapacağın şey yeğeni sağlam bir azarlamak olmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mert yılmaz
En azından ders aldın küçük çocukların eline telefon verilmeyeceğini öğrendin, geçmiş olsun.
Eyw çocuğu dövcemde dövsem ne değişecek çocuk bağımlı geçen annesini kredi kartını alıp oyuna yatırmış

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Ya beyler hala verilerinizi clouda yedeklemiyormusunuz cidden. Otomatik senkronizasyon açık. Fotoğraflar google pohotsa whatsap her gece kendisini sıfırlıyor. Cihaz zaten uygulamalar mesajların vs yedeğini alıyor. Her 2-3 ayda bir teleffonu sıfırlarım. Daha sonra sadece hesaplara giriş yapmak kalıyor.

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Konu dışı olacak ama "Orhan Gencebay ben zaten her acının tiryakisi olmuşum" dinle, hafifletir en azından.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mert yılmaz
kardeşim teknik detaylara pek hakim değilim ama ilk yapacağın şey yeğeni sağlam bir azarlamak olmalı.
Azarlasam ne olacak be kanka çocuk 7 yaşında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu dışı olacak ama "Orhan Gencebay ben zaten her acının tiryakisi olmuşum" dinle, hafifletir en azından.
Müslüm baba açtım arkadan Bi küçük açarım birazdan :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mert yılmaz
Ya beyler hala verilerinizi clouda yedeklemiyormusunuz cidden. Otomatik senkronizasyon açık. Fotoğraflar google pohotsa whatsap her gece kendisini sıfırlıyor. Cihaz zaten uygulamalar mesajların vs yedeğini alıyor. Her 2-3 ayda bir teleffonu sıfırlarım. Daha sonra sadece hesaplara giriş yapmak kalıyor

Hahahaha film gibi olay valla.
Ya o değilde roblox oynamıyorum ama hesap koleksiyonu yapıyordum robux alıyordum ayrı ayrı hesaplar açıp onlar gitti fotolarım gitti kalan tek şey telefon numaram onuda çalsalar tam olcaktı

Hahahaha film gibi olay valla.
Böyle bir çocuğun yaşamaması lazım derisinin süzülüp 3 tas hoşafa batırıp çıakrlıp 7 gün bir mağarada tutulup idam edilmesi lazım

mfimmel

80+ Silver
Ya o değilde roblox oynamıyorum ama hesap koleksiyonu yapıyordum robux alıyordum ayrı ayrı hesaplar açıp onlar gitti fotolarım gitti kalan tek şey telefon numaram onuda çalsalar tam olcaktı

Böyle bir çocuğun yaşamaması lazım derisinin süzülüp 3 tas hoşafa batırıp çıakrlıp 7 gün bir mağarada tutulup idam edilmesi lazım
Odin oğlunu öldüren lokiya öyle yapıyordu. :D

Top Bottom