Neler Yeni

Bu Topu Bilen Var Mı?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,978
İsim
HBE
Selamlar,

Ağır bir ayak sakatlığından sonra yıllardır elime topunu bile almadığım basketbola kuzenimin iknası ile tekrar başlamayı, amatör olarak kendimce eğlenmeyi düşünüyorum. Bunun için top arayışı içindeyim.

Daha önceden ileri derece toplarla hiç oynamadım. Bundan yaklaşık 8-9 yıl önce sakatlanana ve bir daha basketbol oynayamazsın diyen doktorla karşılaşan dek hep 20-30 liralık tırt toplarla oynardım
Carrefour dan falan alırdım, 3 ay sonra şişme falan yapardı.. Neyse..

Fırsat: JORDAN JKI02-858 Legacy 8P 7 No Basketbol Topu https://www.amazon.com.tr/dp/B076DB..._dl_DRFQ6YEQMH5HQ39DG87G?_encoding=UTF8&psc=1

Bu topu sipariş ettim.

Kullanan, konu hakkında güncel bilgileri olan arkadaşlara iyi mi ettim kötü mü ettim öğrenmek istiyorum.

BadGamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
İlker Balcı
Selamlar,

Ağır bir ayak sakatlığından sonra yıllardır elime topunu bile almadığım basketbola kuzenimin iknası ile tekrar başlamayı, amatör olarak kendimce eğlenmeyi düşünüyorum. Bunun için top arayışı içindeyim.

Daha önceden ileri derece toplarla hiç oynamadım. Bundan yaklaşık 8-9 yıl önce sakatlanana ve bir daha basketbol oynayamazsın diyen doktorla karşılaşan dek hep 20-30 liralık tırt toplarla oynardım
Carrefour dan falan alırdım, 3 ay sonra şişme falan yapardı.. Neyse..

Fırsat: JORDAN JKI02-858 Legacy 8P 7 No Basketbol Topu https://www.amazon.com.tr/dp/B076DB..._dl_DRFQ6YEQMH5HQ39DG87G?_encoding=UTF8&psc=1

Bu topu sipariş ettim.

Kullanan, konu hakkında güncel bilgileri olan arkadaşlara iyi mi ettim kötü mü ettim öğrenmek istiyorum.
Güzel toptur, ancak sorun yaşatırsa en kralını yaşatıyor genelde. Sekmeme problemi falan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önceden ileri derece toplarla hiç oynamadım. Bundan yaklaşık 8-9 yıl önce sakatlanana ve bir daha basketbol oynayamazsın diyen doktorla karşılaşan dek hep
Ayrıca geçmiş olsun hocam, ben de lisanslı basketbol oynuyorum, en büyük korkum bu.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,978
İsim
HBE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel toptur, ancak sorun yaşatırsa en kralını yaşatıyor genelde. Sekmeme problemi falan.

Ayrıca geçmiş olsun hocam, ben de lisanslı basketbol oynuyorum, en büyük korkum bu.
Topu aldım.

3. Gün ayağımdaki sakatlık kendisini gösterdi tekrar. Zaten ayağım kırılmıştı zamanında. Tam üzerinden kırık olduğu için nüksetmesi normal.

Büyük hayallerle ve heyecanla almıştım. İstekli bir şekilde fakat çok kısa sürdü.Top kenarda duruyor. Aynı benim gibi.

Yakacak varsa, birde benim için yaksın...

Topu almak isteyenler içinde bir öneride bulunayım. İnanılmaz iyi fakat şakalaşmayın arkadaşlarınızla. Cidden sakatlık çıkaracak cinsten sağlam bir top. Üstüne atmak, suratına fırlatmak yada olması gerekenden çok hızlı göğüs yada ground pası vermek gibi şakalardan bahsediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,064
Üyeler
155,676
Son üye
SylasEko
Top Bottom