Arama sonuçları: *

1. E

Görseldeki araç modeli nedir?

Dfm succe 1.6
  2. E

🔥İndirim 12,59 TL---Ülker 3 Tahıllı Tarçınlı Bebe Bisküvisi 172 gr

Ülker en rezil markalardan biri oldu ve asla umurlarında değil. Bebe bisküvisinde PALM Yağı var şaka gibiler şakaaaa. Palm yağını avrupanın cöpünde bulamazsin.... bebeklere yediriyorlar. İcerigi korkunc bebeye yedir hem şeker hastasi yap hem kanser harika ve sadece 12.59₺
  3. E

Son Dakika:Mauro İcardi Galatasaray'dan Gidebilir

Paraya zerre ihtiyacı olmayan biri. Gitmesinde hicbir mantik ve sebep yok. Aksine Turkiye de durdukca resmen markalaştı ve eşi benzeri görülmemiş şekilde sevildi. 1 ay önca kendi acıklama yapmisti bu sene de burdayim seneye bakarız tarzı. Yillik 40-50M€ dışında gitmesi bence saçma olur.
  4. E

🔥İndirim Seyahat Sırt Çantası 79₺ 🔥 (Temu)

temu konuları cidden baydı ama aynı cantayı avusturya ya siparis etmek istediğimde 24.74 euro ücreti. TR fiyatı bedava ötesi
  5. E

Havai Fişek Nereden Alabilirim? Türkiye Maçı İçin

meşale fiyatları cok iyi. min 50tl elden almak istersen. mac günü 100tl
  6. E

İphone 15 128GB Yeterli Olurmu?

Fazlasıyla yeterli. zaten bütün fotograf ve videoları iclouda yedeklıyor o yüzden depolamadan 1mb bile yemiyor. galerimde 10k foto video var hepsi lcoud üzerinde 128gb ın 75 ini kullanıyorum
  7. E

Merih Demirala 2 maç men cezası verildi

klasik BATI
  8. E

Çözüldü✓ 2.el rx6600 furmark testine bakabilirmisiniz

O kartın 70-75 derece görmesi normal. Ama 10dakika da 65 te kaliyorsa ciddi ciddi helal olsun imkansız gibi bisey. Asus 3070 var 3 fanlı bakımını yapip test ettigimde 67-68 goruyordu 10. Dakika da
  9. E

Çözüldü✓ 2.el rx6600 furmark testine bakabilirmisiniz

Rx6600 un 10. Dakika da 65 i gecmeyecegini sanmiyorum.
  10. E

❗ Forumdaki Botlar Hakkında ❗

Bence temu ve aliexpress paylasimlarında vergi dahil fiyat yazılsın. Örnk adam klavye atiyor aliexpressten 650₺ diyo ödeme ekraninda 810₺. Turkiye de 900₺ ye var bence bu indirim falan değil. 100₺ icin kimse gidip oradan almaz
  11. E

Öneri iPhone 15 Pro Alınır Mı ?

Pro maxin ekrani buyuk ve bataryasi daha büyük(5 saat) daha fazla gidiyor test sonuclarına göre. Ve pro da kamera 3x cekerken pro maxte 5x cekiyor bu kadar. Baska fark yok
  12. E

Piyade Astsubay mı? Jandarma Uzman mı?

imkanin varsa topcu ol
  13. E

Kırmızı Işıkta Geçtim Ceza Puanı Sınırda

Trafik polisi dışında hicbir uygulama ehliyete ceza yazmaz. Plakaya gelir ceza gelirse
  14. E

Yaptigim isten kazabdigim para haram olurmu

Konu ile alakası sıfır. Anlattıklarına gelecek olursak senin yaptığın şeyleri yapmadan daha cok kazandım bende simdi gelip bos bos hayat hikayesi mi yazayım... parayı calisir kazanirsin ama karakter olmadı mı parayla elde edilecek bisey degil genc dostum
  15. E

İphone Şarj Önerisi istiyorum

Apple şarjı orijinal almazsan eninde sonunda bataryayi bozuyor hocam. Son kalitede olsa aynı şekilde. Apple in yaptigi satis serefsizligi
  16. E

Hollanda-Türkiye Maçı Kaç Kaç Biter?

Sans verilmeli kelimesi ceyrek finalde kullanilmiyor. Hazirlik maclarında ya da grup aşamalarında denersin oyuncuyu. Ceyrek finale gelip oyuncu denemek demek 2 türlü olur. 1-) oyuncu iyi oynar adapte sağlar girdiği oyuncu zaten iyidi ama ondan biraz daha iyi olduğu icin alındı oyuna %10-15 daha...
  17. E

Bu nasıl bi kafa? Bi calim yedi diye herseyini toplayip evine dönsün o zaman. Defansta yeni yetişen genc güven vermiyorsa oynatilmaz. Atağın riskini alırsın defansin ve kalenin riskini alamazsin.
  18. E

Keremi sevmiyorum ama kenan avusturya macında oynadigi sürede 1 tane top yapmadı. Keremin takımda kimsede olmayan özeliği var bos alanda kopek gibi kosuyor. Onun dışında bisey yapmiyor zaten. Defansta da ahmetcan ne alaka abdulkerim varken cok sacma. Tahmin etmesi zor mac ama gol atanımız yok...
  19. E

İphone pil sağlığı nasıl korunur

Telefonu sarjda kesinlikle kullanmayacaksın. Telefonun sarjını %20 altına düsürmeyeceksin. %20-21 olduktan sonra sarja takman lazım hocam zorunlu olmadikca bekletme. Telefonu sarja taktigin zaman %80 cıvarı cıkar. %90-100 olmasi icin zorlama bekleme.
  20. E

spor sonrası proteını ton balığından almak

Turkiyede ki tavukların üretimi ve kesimi ortada. Saglikli tavuk turkiye de yok denecek kadar az. Sadece sinek ile büyütülüp kesilen tavuklar bile cıktı haberlere. Ton balığı yemek daha sağlıklı geliyor. Diger turlu spor acısından bakarsan ton balığında ki yağı olabildiğince süz ondan sonra ye...
Top Bottom