Neler Yeni

Hollanda-Türkiye Maçı Kaç Kaç Biter?

Hollanda-Türkiye Maçını Kim Kazanır?

• Türkiye Alır

Oylar: 38 45.2%
  • Hollanda Alır

Oylar: 27 32.1%
  • Berabere Kalır Türkiye Uzatmalarda Alır.

Oylar: 15 17.9%
  • Berabere Kalır Hollanda Uzatmalarda Alır.

Oylar: 4 4.8%

• Oy kullanan toplam üye
    84
  • Anket kapatıldı .
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Erdem Taha GEDİK
Beyler kimse hayallere dalmasın Hollanda en az 2 farkla yener Avusturya ile karşılaştırmayın Hollandayı maçtan sonrada burdayım sözümün arkasındayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler kimse hayallere dalmasın Hollanda en az 2 farkla yener Avusturya ile karşılaştırmayın Hollandayı maçtan sonrada burdayım sözümün arkasındayım
Maç bittikten sonrada hayat tavsiyesi almak için yazabilirsiniz

Maç bittikten sonrada hayat tavsiyesi almak için yazabilirsiniz
Hocam Hollanda'yı yenmiş takımı yendik Hollanda'yı niye yenemeyelim? Ayrıca Stoperleri sakatlasak kırmızı görmeden iş basit de bir arkadaş olmaz dedi niye olmaz peki 🤔

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
C-Locker
İnstagramda çok güzel isim takmışlar Kerem Kaçıranoğlu diye yemin ederim her Kerem'i gördüğümde aklıma o isim geliyor. Allah affetsin ama çok gülesim geliyor. Kusura bakmayın ama Kerem benim düğünümde bile oynayamaz dediğim futbolculardan.

Aslında Kanatlar antrenmanda sakatlansa iş basitde maçta merkezde birkaç kişiyi sakatlasak iş basit de bizimkiler kırmızı görmeden sakatlayamaz.

O zaman Barış solda oynasın sağda İrfancan Kahveci oynasın ama yeter ki Kerem oynamasın yoksa yine kaçırıp sövdürtecek Barış Alper solda Keremden daha yararlı bence.
Kardeş fifa değil bu her adamın belli bir mevkisi var. Son 4 yılda Kerem'den daha çok gol+asist katkısı veren Türk futbolcu yok Türkiye'de Ligi'nde. Ayrıca tekrar söylüyorum bu adam santrafor değil. Kolay pozisyonlari kaçırıp saç yoldurdugu oluyor ama çok zor pozisyonlarıda gol yapabiliyor. İrfan can'da çok iyi ama onu 60. dakikadan sonra taze kan sokması lazım. Bu arada ben bjk'li olarak bu yorumu objektif olarak yapıyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,596
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kardeş fifa değil bu her adamın belli bir mevkisi var. Son 4 yılda Kerem'den daha çok gol+asist katkısı veren Türk futbolcu yok Türkiye'de Ligi'nde. Ayrıca tekrar söylüyorum bu adam santrafor değil. Kolay pozisyonlari kaçırıp saç yoldurdugu oluyor ama çok zor pozisyonlarıda gol yapabiliyor. İrfan can'da çok iyi ama onu 60. dakikadan sonra taze kan sokması lazım. Bu arada ben bjk'li olarak bu yorumu objektif olarak yapıyorum.
fenerli olarak ta dediklerine katılıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Erdem Taha GEDİK
Hocam Hollanda'yı yenmiş takımı yendik Hollanda'yı niye yenemeyelim? Ayrıca Stoperleri sakatlasak kırmızı görmeden iş basit de bir arkadaş olmaz dedi niye olmaz peki 🤔
Hocam o işler öyle olmuyor Gürcistan biz 3 atan Portekizi yendi ama bizi yenemedi her takımın oyun anlayışı ve maçın önemine karşı oynayışı farklıdır sözümün arkasındayım en az 2 farkla Hollanda yenecek

Yahu hocam Kerem'in attığı goller kime atılmış ona bakmak lazım Manu ya attı falan demeyin Andre Onanaya gol atmak İsmail Çipeye gol atmaktan daha kolay.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Enes kaya
Keremi sevmiyorum ama kenan avusturya macında oynadigi sürede 1 tane top yapmadı. Keremin takımda kimsede olmayan özeliği var bos alanda kopek gibi kosuyor. Onun dışında bisey yapmiyor zaten. Defansta da ahmetcan ne alaka abdulkerim varken cok sacma. Tahmin etmesi zor mac ama gol atanımız yok. Barıs saga kenan sola koydun mu 9 numara yok takımda

Keremi sevmiyorum ama kenan avusturya macında oynadigi sürede 1 tane top yapmadı. Keremin takımda kimsede olmayan özeliği var bos alanda kopek gibi kosuyor. Onun dışında bisey yapmiyor zaten. Defansta da ahmetcan ne alaka abdulkerim varken cok sacma. Tahmin etmesi zor mac ama gol atanımız yok. Barıs saga kenan sola koydun mu 9 numara yok takımda
Hocam biraz gençlere de şans verilmeli diye düşünüyorum onun için Ahmetcanı koydum Abdülkerim 40'lık adamdan yediği çalımı görmediniz herhalde.

byrascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
hasan avcı
Cezalılar düşünüldüğünde bu kadro ideal. Kenan performans vermedi geçen maç ama yine de denemek lazım sonra Kerem tekrar girer.
Barış-Arda yine değişmeli oynar gibi.

Ekler

• ba2d9ca29cb5c0d0b2c36f9704cc7f2f3123072.jpg
    ba2d9ca29cb5c0d0b2c36f9704cc7f2f3123072.jpg
    199.3 KB · Hit: 14

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,994
İsim
Lokman Doğan
Maalesef hollanda yenecek bizi

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
C-Locker
Yahu hocam Kerem'in attığı goller kime atılmış ona bakmak lazım Manu ya attı falan demeyin Andre Onanaya gol atmak İsmail Çipeye gol atmaktan daha kolay.
Sen takmışsın gol olayına. İcardi formundayken kerem kaç asist yapmış ona bak. Onana Ziyech'ten hatalı gol yedi Kerim'in attığı golleri çoğu kaleci tutamaz. İyi bir santrafor olsa Türkiye'de bu takım çok daha iyi sonuçlar alır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,614
Üyeler
148,116
Son üye
SaoNpai
Top Bottom