Neler Yeni

Piyade Astsubay mı? Jandarma Uzman mı?

Fazh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Can
Arkadaşlar kara astsubay myo okulunda okumaktaydım. İstemeye istemeye piyade olucaktım bölümüm o yöndeydi.Bende 21 Mayısta okulu bıraktım.(Okula çok isteyerek gittim.)
Şimdi büyük bir boşluğa düştüm. Acaba Jandarma uzman olsam nasıl diye düşünmeye başladım sizdende fikir almak için yazıyorum.Uzman Astsubaylıktan düşük rütbe onun farkındayım ama myo'ya devam etsem istemediğim bir sınıf çıkıcaktı.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Enes kaya
imkanin varsa topcu ol

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Bahadır
uzman jandarma rahat gecer piyadeye gore

• Beğen
Reaksiyonlar: Fazh

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Halil Karagöz
Arkadaşlar kara astsubay myo okulunda okumaktaydım. İstemeye istemeye piyade olucaktım bölümüm o yöndeydi.Bende 21 Mayısta okulu bıraktım.(Okula çok isteyerek gittim.)
Şimdi büyük bir boşluğa düştüm. Acaba Jandarma uzman olsam nasıl diye düşünmeye başladım sizdende fikir almak için yazıyorum.Uzman Astsubaylıktan düşük rütbe onun farkındayım ama myo'ya devam etsem istemediğim bir sınıf çıkıcaktı.
Sınırda askerliğini yapmış bir şahıs olarak iyi yapmışsın diyorum kardeşim. Orada karakol astsubayı karakol subayı ve uzman komutanlarım vardı adamların resmen hayatı 30 günlük izin + alabilirlerse rapor. Gerçekten hayatları yoktu hele bide şırnak gibi biyerde sıcakta bizimle birlikte karakolda yatıp kalkıyorlardı seni en iyi ben anlarım en iyisini yapmışsın hayatın için. Uzman jandarmalığa gelince çömezliği gerçekten zordur. Çünkü çevremde çok fazla uzman çavuş var oradan biliyorum ama çömezliği atlattıktan sonra her branşta çok rahat edersin kafan rahat olur imkanları daha iyidir. Henüz şırnağa vs gitmediğin için bilmiyorsunda gerçekten hayatın olmayacaktı oralara gitseydin bana inan.

• Beğen
Reaksiyonlar: Fazh
Top Bottom