Arama sonuçları: *

1. S

MOD ART PC ALINIR MI ?

4060 lı ya da 7600xt 7700 lü bir şeyler nelki ucuzasistem.com 1725919327 ucuzasistem.com
  2. S

Yardım anakarttaki bu boşluk nedir

bios flbk yazıyorya o ne işe yarar bios güncellerken elektrikler giderse sıfırlamaya mı
  3. S

Çözüldü✓ istanbul anadolu yakası eve gelip pc parçalarını birleştirecek biri var mı

ayığ olmazsa floodun ne demek olduğunu sorabilir miyim
  4. S

Çözüldü✓ istanbul anadolu yakası eve gelip pc parçalarını birleştirecek biri var mı

r7 7800x3D rtx 4080 super ddr5 patriot viper venom 64 gb 2x32 ram 6400mhz asus rog 8000 mhz wifi anakart m2 ssd 2 tb 7500/6500 1200w psu 360mm aio
  5. S

hocam bu kasa iyidir ya fanları kontrol etmesemde olur
  6. S

7800x3D ve hava soputma istemiyorum kötü gözüküyor o yüzden üste takmak istiyorum sıvı soğutmayı güzel gözüküyor çok estetik oluyor
  7. S

güzel 360mm aio destekleyen argb ve atx anakart atx psu girili olan bir kasa önerir misiniz 1725895081 komple toplayacapım o yüzden söküp takma yapmam büyğk ihtimalle
  8. S

tecrübeniz var mı hocam 1725894613 hocam tecrübeniz var mı
  9. S

sordum satıcıya hocam yoksa ne almam gerekir ekstradan
  10. S

atayım linkini n11'den Zoko Amiral DK431 4x12 Cm ARGB Fanlı Mesh Panel Temperli Cam E-ATX Bilgisayar Kasası seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir...
Top Bottom