Neler Yeni

Çözüldü✓ istanbul anadolu yakası eve gelip pc parçalarını birleştirecek biri var mı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Muhammed emin efe
güzel 360mm aio destekleyen argb ve atx anakart atx psu girili olan bir kasa önerir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

komple toplayacapım o yüzden söküp takma yapmam büyğk ihtimalle
360mm kolay kolay her kasada olmaz. Olur ama örneğin ön tarafa diğer fanları söküp takarsın. O diğer 2 fanı da üstte 240mm destekli yere takarsın. Anca öyle olur. 360mm üste takmak istersen büyük akvaryum kasa tarzı kasalara bakman lazım. İşlemci ne? Güzel bir hava soğutma işini görür bence.

Selim Ege Aydemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Selim Ege Aydemir
360mm kolay kolay her kasada olmaz. Olur ama örneğin ön tarafa diğer fanları söküp takarsın. O diğer 2 fanı da üstte 240mm destekli yere takarsın. Anca öyle olur. 360mm üste takmak istersen büyük akvaryum kasa tarzı kasalara bakman lazım. İşlemci ne? Güzel bir hava soğutma işini görür bence.
7800x3D ve hava soputma istemiyorum kötü gözüküyor o yüzden üste takmak istiyorum sıvı soğutmayı güzel gözüküyor çok estetik oluyor

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Muhammed emin efe
7800x3D ve hava soputma istemiyorum kötü gözüküyor o yüzden üste takmak istiyorum sıvı soğutmayı güzel gözüküyor çok estetik oluyor
O zaman paraya kıyıp akvaryum tarzı alman lazım ki 360mm sığsın. Senin beğendiğin kasa tipinde çoğu ürün önünde usb portunun vs olduğu kısım vs olduğu için mecbur 240mm yapıyorlar. 360mm attığına da sığıyor ama hem çok tıkış tıkış gözükür hem o ürünün fanlarının hızı kontrol edilebilir değil.

Selim Ege Aydemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Selim Ege Aydemir
O zaman paraya kıyıp akvaryum tarzı alman lazım ki 360mm sığsın. Senin beğendiğin kasa tipinde çoğu ürün önünde usb portunun vs olduğu kısım vs olduğu için mecbur 240mm yapıyorlar.
hocam akvaryum tarzı da mesh olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ulaş Menekşeli
Dostum bu kadar para verip aldığın güzel parçaları 'korkuyorum bozarsam diye' diyerek kendin yapmak istemiyorsun fakat forumdan hiç tanımadığın bir kişiye güvenip emanet etmek tezat değil mi ? İşi bu olan yerlere götürüp 1000tl nin altına da toplatabilirsin sistemini ve bir problem yaşaman durumunda muhattabını bulursun. İşten anlayan dürüst arkadaşları tenzih ederek söylüyorum kimse yanlış anlamasın.

Selim Ege Aydemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Selim Ege Aydemir
Dostum bu kadar para verip aldığın güzel parçaları 'korkuyorum bozarsam diye' diyerek kendin yapmak istemiyorsun fakat forumdan hiç tanımadığın bir kişiye güvenip emanet etmek tezat değil mi ? İşi bu olan yerlere götürüp 1000tl nin altına da toplatabilirsin sistemini ve bir problem yaşaman durumunda muhattabını bulursun. İşten anlayan dürüst arkadaşları tenzih ederek söylüyorum kimse yanlış anlamasın.
hocam tecrübeliymiş arkadsş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,664
Üyeler
155,291
Son üye
WAZELSHAK
Top Bottom