Neler Yeni

Çözüldü✓ istanbul anadolu yakası eve gelip pc parçalarını birleştirecek biri var mı

Bünyamina

80+ Platinum
Sana yürüme mesafesindeyim. Montajlardım ama ilk defa toplu yapacağım için ellemeyeyim diyorum.
Buralarda sanırım iyi bir yer yok.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kablolama yapamam bence ve termal macunuda sıkamam gibi dğzgün üstelik sıvı soğutmayı hiç takamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

pendik
Pendikteyim ama video dışı tecrübem yok 1000 lira verme parana yazık zor bir şey değil 3-5 video izlesen yaparsın

Selim Ege Aydemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Selim Ege Aydemir
Ben takarım ama fan çoklayıcı vs gerekebilir önce eksikleri bulmak lazım. Hepsini anarta takarsan çirkin durur zaten. Kasanın içinde fan kontrolü için bi kart var mı? Bakar mısın?
sordum satıcıya hocam yoksa ne almam gerekir ekstradan

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Muhammed emin efe
sordum satıcıya hocam yoksa ne almam gerekir ekstradan
Kasanın psu takılan yerinin orada bi fan giriş portu var mı bakar mısın. Eğer varsa fanları ona, onun kabloyuda kasaya takıcaz ve hızlarını ayarlayabiliceksin.

tecrübeniz var mı hocam

hocam tecrübeniz var mı
3-4 sistem topladım ama her sistemin kendine özgü farklılıkları oluyor. O yüzden fan çoklayıcı vs lazım mı onu öğrenmeye çalışıyorum.

Selim Ege Aydemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Selim Ege Aydemir
Kasanın psu takılan yerinin orada bi fan giriş portu var mı bakar mısın. Eğer varsa fanları ona, onun kabloyuda kasaya takıcaz ve hızlarını ayarlayabiliceksin.

3-4 sistem topladım ama her sistemin kendine özgü farklılıkları oluyor. O yüzden fan çoklayıcı vs lazım mı onu öğrenmeye çalışıyorum.
yokmuş fan kontrol kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Selim
Çevrende yapacak kimse yoksa aç video izleyerek yap hem de öğrenmiş olursun bu işin sonu yok her söküp takmada birini bulamazsın.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Muhammed emin efe
yokmuş fan kontrol kartı
Bu arada araştırdım senin fanların güç çıkışı molex. Onuda anca direkt sata güç çıkışına bağlarsın psu dan. Yani fanlarının argb sini kontrol edebiliceksin ama hızlarını kontrol edemeyeceksin.Argb leri de reset tuşuna bağlamak lazım anakartta.

Selim Ege Aydemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Selim Ege Aydemir
Bu arada araştırdım senin fanların güç çıkışı molex. Onuda anca direkt sata güç çıkışına bağlarsın psu dan. Yani fanlarının argb sini kontrol edebiliceksin ama hızlarını kontrol edemeyeceksin.Argb leri de reset tuşuna bağlamak lazım anakartta.
güzel 360mm aio destekleyen argb ve atx anakart atx psu girili olan bir kasa önerir misiniz

Çevrende yapacak kimse yoksa aç video izleyerek yap hem de öğrenmiş olursun bu işin sonu yok her söküp takmada birini bulamazsın.
komple toplayacapım o yüzden söküp takma yapmam büyğk ihtimalle

Top Bottom