Arama sonuçları: *

1. LeoNya

GTA V Birden oyundan atma sorunu

yok . herhangı ek bır sey yuklemedım 1668523424 olabılır cunku story mode da olmuyor
  2. LeoNya

GTA V Birden oyundan atma sorunu

2-3 aydır sorunsuz oynuyordum GTA V'i . Epic Games'ten almıstım. Şu ana kadar bışey yoktu ancak bir kaç gündür onlıneda oynarken bırden atıyor . Hiçbir hata falan vermeden dırekt alt f4 cekılmıs gıbı masaustune atıyor . Oyun da kapanıyor . Hiç bir mod vs. yüklü değil . Sebebi ne olabilir...
  3. LeoNya

Superbox 3g/4.5g ışığının yeşil yanması

Türkcell superbox kullanıyorum 3g/4.5g ışığı birden maviyken yeşil oldu. Kullanım kılavuzunda yeşil=3g mavi=4.5g yazıyor. Suan 3g oldugu ıcın cekmıyor ınternet . Tekrar nasıl 4.5g ye getirebilirim bilen var mı
  4. LeoNya

İphone Wifi gitme sorunu

İphone 11 kullanıyorum . Wifi ye bağlanıyorum ve internet de normal bir şekilde cekiyor. Buraya kadar sorun yok . Ancak bazen ( 5-10 dk sonra da olabiliyor) internet cekmiyor . Wifi baglantısı kopmuyor ama bildiğiniz hiç çekmiyor. İnternet baglantısı yok yazıyor . Diğer cihazlarda böyle değil...
  5. LeoNya

🔥İndirim İce Tea Şeftali, 2 Litre 13TL🔥

ben 2 gün önce 1 litresini 16 ya gordum
  6. LeoNya

IOS Telefona APK Kurulabilir mi?

Düşündüklerimi yazmışsın teşekkürler . Gecen sene 6 bin tl ye az kullanılmıs ikinci el aldım telefonu . Suan her ay 190 tl vermek istemiyorum ayda 4 kere izleyeceğim maça
  7. LeoNya

Nerde 5 tl kanka 😅
  8. LeoNya

5 tl lik uygulama olarak bahsettiğiniz uygulama ne acaba
  9. LeoNya

Merhaba arkadaslar . Oyun için değil de maç izlemek için inat box gibi uygulamaları kurmak istiyorum . Telefon iPhone 11 . İos a kurma gibi bi ihtimalim var mı acaba
  10. LeoNya

Güzel ve akıcı sıkmayan oyun önerisi

teşekkürler 1658778892 çok teşekkürler 1658778907 çok teşekkürler önerilerin için
  11. LeoNya

her türlü oyunu oynayan arkadaslarım var . benim de oynadıgım oyunlar : LoL , Valorant , Cs:Go , Fifa 22 , Rocket League ,GTA V , The Forest ve nadirende pubg ve fortnite giriyorum 1658777354 teşekkürler kankam da şu aralar oyuna para vermek ıstemıyorum
  12. LeoNya

Sizce yeni aldığım bilgisayar nasıl? Fiyatı uygun mu?

bende de aynı sistem var knk . gta da high grafik fanları acıyorum max 75 derece . valorantta da yaklasık aynı en yüksekte max 73-74 . fifa 22 de 71 civarı . henuz 76 derecenın ustune cıkmadım hıc bır oyunda
  13. LeoNya

Arkadaşlar Hikaye oyunu olur , online olur farketmez sıkmayan oyunlar önerir misiniz ? Origin , steam , epic farketmez . sistem imzada yazıyor .
  14. LeoNya

Mikrofonlu oyuncu kulaklığı önerisi

Teşekkürler :)
  15. LeoNya

Mikrofonlu oyuncu kulaklığı önerisi

Biliyorum şuanki ekonomi için zor ama 200 biraz da artarsa 250 civarına mikrofonlu ve performansı oyunlarda fena olmayan bi kulaküstü kulaklık onerınız var mı ? Şimdiden teşekkürler
  16. LeoNya

Kolumda kırık yok ama atel taktlılar

Teşekkürler, buzu aksatma bence ben bi kaç gün tuttum sonra bıraktım ağrısı bi kaç ay sonra geçti ve hala arada büktüğümde ağrı yapıyor .
  17. LeoNya

Kolumda kırık yok ama atel taktlılar

Benim ayagıma olmustu maçta . Rontgen vs baktılar bişey gozukmuyor dedi doktor . Biraz baktı ayak bileğime bağ zedelenmesi dedi . Buz tut dedi krem verdi ilaç verdi . Seninki de doku , bağ zedelenmesi gibi bişey olabilir dostum sadece bir öneri . Dikkat et bayramdan sonra tekrar git doktora
  18. LeoNya

Hazır sistemlerde ağa nasıl bağlanıyoruz?

Kendi içerisinde donanım olmuyor laptop taki gibi . Ethernet kablosuyla da bağlantı kurabilirsin veya wifi adaptörü alman gerekir . Kablo imkanın varsa kabloyla kur
  19. LeoNya

Hangisi Daha İyi Sistem

İlki 16 gb ram + m2 ssd ama ikincinin ekran kartı ( rx 6500 xt ) oyun performansı daha iyi . Bütcem var sonra eklerım 8 gb ram diyorsan ikincisi olabilir dostum
  20. LeoNya

Öneri Maks 200 tl fare önerisi.

Rampage SMX-G72 GREEDY 8 Tuşlu Double Click Real RGB Ledli Makrolu 7200dpi Gaming Oyuncu Mouse https://www.hepsiburada.com/rampage-smx-g72-greedy-8-tulu-double-click-real-rgb-ledli-makrolu-7200dpi-gaming-oyuncu-mouse-p-HBV00000S0UF2?magaza=HIZLITEKNOLOJ%C4%B0&url_src=ios-product-detail Bunu...
Top Bottom