Neler Yeni

IOS Telefona APK Kurulabilir mi?

LeoNya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bedirhan Erbek
Merhaba arkadaslar . Oyun için değil de maç izlemek için inat box gibi uygulamaları kurmak istiyorum . Telefon iPhone 11 . İos a kurma gibi bi ihtimalim var mı acaba

alperennN

80+ Silver
Merhaba arkadaslar . Oyun için değil de maç izlemek için inat box gibi uygulamaları kurmak istiyorum . Telefon iPhone 11 . İos a kurma gibi bi ihtimalim var mı acaba
Kanka biz de denedim olmuyor da iPhone aldın da 5 TL lik uygulamayı mi alamadin arkadaşlar yazmanıza gerek yok ben yazdım .d

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
ipa var apk kuramazsin ios'a, iPhone 11'in kullandigi surum icin jailbreak var mi bilmiyorum dediginiz uygulama var mi onu da bilmiyorum onlara siz bakarsiniz ama apk olarak ararsaniz bulamazsiniz

LeoNya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bedirhan Erbek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka biz de denedim olmuyor da iPhone aldın da 5 TL lik uygulamayı mi alamadin arkadaşlar yazmanıza gerek yok ben yazdım .d
5 tl lik uygulama olarak bahsettiğiniz uygulama ne acaba

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Ya 5 TL lafın gelişi iPhone almışın onu mu alamiyon reis yapma gözünü sevim
Sadece iPhone pahali degil bu zamanda her sey pahali ayrica iPhone 11 yeni cikmis bir model degil eskiden almis olabilir. Normalde gerekmediginde konulara geri donus yapmam ama cok gereksiz uzadi, lutfen sadece konu hakkinda bilginiz varsa mesaj yazin.

LeoNya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bedirhan Erbek
Sadece iPhone pahali degil bu zamanda her sey pahali ayrica iPhone 11 yeni cikmis bir model degil eskiden almis olabilir. Normalde gerekmediginde konulara geri donus yapmam ama cok gereksiz uzadi, lutfen sadece konu hakkinda bilginiz varsa mesaj yazin.
Düşündüklerimi yazmışsın teşekkürler . Gecen sene 6 bin tl ye az kullanılmıs ikinci el aldım telefonu . Suan her ay 190 tl vermek istemiyorum ayda 4 kere izleyeceğim maça

alperennN

80+ Silver
Düşündüklerimi yazmışsın teşekkürler . Gecen sene 6 bin TL ye az kullanılmıs ikinci el aldım telefonu . Suan her ay 190 TL vermek istemiyorum ayda 4 kere izleyeceğim maça
Knk biz denedik olmadı yazmışım ona mı takıldın bir tek + PC varsa yükle blue stacks ordan APK kurma videoları var ona zarar gelmesin diyorsan PC ye crack bişey yüklemem diyorsan arada satıyorlar 100 TL ye ekran kırık falan bı şekilde ekranı yansıtabilir sen öyle de yapabilirsin başka yöntem yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,483
Üyeler
149,739
Son üye
CanGöll_0
Top Bottom