Arama sonuçları: *

1. N

İnce Hesap Gaming Gecesi Tartışma

Alınabilecek güzel ürün gören var mı ? Sanki bana hep ellerinde kalanları eritmeye çalışıyorlar gibi geliyor. 1 tane doğru düzgün am5 anakart yok. Ben şahsen bi x670 tomahawk ya da güzel bi am5 anakart bekliyordum ama intel işlemci satışları çok az olduğu için ellerinde kalan intel uyumlu...
  2. N

Öneri Steelseries Arctis Nova 5 vs 7

nova 5 saat 22:00'da incehesap gaming gecesinde indirime giricek fiyat daha açıklanmadı takip et istersen.
  3. N

185.350TL - 198.100TL Bütçeli Hazır Sistem Arayanlar İçin 4 Sistem

110 bin tl civarına toplanabilecek sistemleri 180'e toplamışsın gibi geldi.
  4. N

R9 7900x3D - RTX 4080 Cinebench Multi Core'da PC kapanıyor

işlemcin 95 derece görüyosa o sıkıntı ya shutdown olması şart değil.
  5. N

R9 7900x3D - RTX 4080 Cinebench Multi Core'da PC kapanıyor

850w psu sistem için fazlasıyla yeterli güç yetmemesi gibi bi sorun olmaz.
  6. N

Ryzen 7 7800X3D İşlemci temel hızdan daha düşük hız

söylediğin şey çok gereksiz bir şey. işlemci hızının güç seçeneklerinin maksimum ayarlarında bile 4.2 ghz yada kaç olursa olsun üst limite dayanması gerekmiyor. sen sadece oyun oynadığın zaman yada işlemcine çok yük bindirecek bir şey yaptığın zaman işlemcin maksimum hz değerinde çalışır...
  7. N

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600x Sıvı soğutma ile Isınıyor Normal mi

sıcaklırlarda problem yok gibi de, merak ettim sıvı soğutucuyu kaça aldınız ?
  8. N

PC Hocası TV sistem geldi

bütün testleri de dlss ile yapmışlar. oyun testleri sanki performans testi değil de dlss 3.0 testi gibi.
  9. N

Cinebench r23 sonuçlarım

sıcaklıkta sorun yok ama aldığın fan stock fandan hallice. stock fana rgb takmışsın gibi bişey.
  10. N

PC Hocası TV sistem geldi

parçalara kaliteli diyen herkes hangi kafada çözemedim. piyasadaki en kötü çöp anakart serisi olan asus prime serisini kullanmışlar. anakartta faz yok vrm çöp mosfetler çöp rezalet bir anakart. ekran kartı 2 fanlı piyasadaki en kötü 4070 superlerden. işlemci stock soğutucu 85 derecelerde...
  11. N

Yazilim ve oyun icin rtx mi rx serisi ekran karti mi

online ağırlıklı cs2, warzone, valorant, mmorpg oyunlar, lol vesaire oyunlar oynuyorsan amd rx, triple a oyunlar oynuyorsan, rdr2, cyberpunk vesaire nvidia rtx. ama bana kalırsa eğer bütçen 4060ti ve 4070 bandındaysa her türlü rx 7700xt, 7800xt, ya da 7900gre tercih etmelisin.
  12. N

bu sistem alınır mı ve siteye güvenilir mi?

işlemciyle full grafiklerde mayın tarlası oynarsın.
  13. N

Çözüldü✓ Amd vs nvidia video kayıt hangisi daha iyi

amd çok kötü değil de Nvidia NVENC sayesinde işlemcinin üstünden büyük yük alıyor encoderlar daha başarılı. amd alsan da üzülmessin ama nvidia daha iyi.
  14. N

Arkadaşlar topladığım sistemi eksisiyle artısyla değerlendirebilrmisiniz?

rtx 4080 superdeki fırsatta fırsatmış ha. 43 bine 4080 super var adamlar 50 bine satıyo fırsat diyo. toplam fiyat 120 bini buluyor. 80 bine aynı performansı alacağın pc toplanır. 120 bine 4090 lı sistemin kralı toplanır. resmen 40 bin tlyi çöpe atma sistemi benim için.
  15. N

🔥İndirim Asus Prime B650-PLUS DDR5 🔥🔥6.029 TL 🔥🔥

asusun iğrenç prime serisi. leşin de leşi bir anakart. 3 bin tl olsa almam. bide buna güzel anakart demiş ilk yorumu yapan arkadaş. birebir muhattap olmamak için etiket bile atmıyorum cahillerle tartışmaktan çok bıktım çünkü. allah bilir anakartın tipine bakıp ooo vrm soğutma blokları falan...
  16. N

7800x3d İçin Soğutma Önerisi

hiç kafamda soru işareti olmasın diyosan arctic liquid iii 360 alıp geç.
  17. N

B650 anakart önerisi?

msi b650 tomahawk üzmez
  18. N

instagram toplama pc 3090 5800x3D

bence instagram pazarlamacılarından hiçbirşey alınmamalı.
  19. N

🔥İndirim GA 5301 Mekanik Klavye 389 TL 🔥

dışarıda yiyebileceğiniz en ucuz yemek olan tavuk döner bile 150-200 tl olmuşken 380 TL'ye blue switch mekanik klavyeye bedava olsa almam diyen arkadaşın kafayı hiç anlamadım. corsair k95 kullanmış ve dota2 oyunundaki talihsiz bir anda masaya vurarak kırmış biri olarak birdaha çok pahalı klavye...
  20. N

Çözüldü✓ Yeni bilgisayar sıcaklık değerleri

değerler normal
Top Bottom