Arama sonuçları: *

1. E

ekran kartı mandalı tam oturmadı

çok teşekkürler hocam içim rahatladı birinden bunu duymak bile iyi geldi ama gerçekten merak ettim kesin olarak emin misiniz
  2. E

ekran kartı mandalı tam oturmadı

ekran kartımı takarken soket mandalı tam oturmamış elimle kontrol ettiğimde kapandı sanmıştım ama dün pcıe kablosunu duzeltirken tık diye kendisi kapandı mandal ve kapanmamış olduğunu o an anladım. mandal açık konumdayken 2 kez çalıştırdım bi sorun olmadı ama sonrasında problem yaşar mıyım
  3. E

Oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar geriye yatma özelliği olan terletmeyen 2000 tl ye kadar bütçesi olan güzel bi oyuncu koltuğu önerir misiniz
  4. E

Bir anda gelen dırrr sesi

Zaten full ssd kullanıyorum hdd yok sistemde
  5. E

Sistem yetmezliği gibi bir şansım yok hocam ekran kartı rx 6600 işlemci r5 5500 16 gb ram 1480 gb toplam ssd var böyle 0.1 saniye falan gitti geldi ama tedirgin oldum daha sonra tekrar olur mu sorun çıkarır mı diye
  6. E

Merhabalar bugün rdr 2 oynarken arkadan da müzik dinliyordum sistem anlık olarak 1 salise falan dırrr diye bi ses geldi görüntü anlık olarak kaydı geri yerine oturdu sebebi nedir ısınma olabilir mi
  7. E

Anakartım şase yapmış diğer bileşenlere zarar gelir mi

Kasadaki fazla vida yuvası yüzünden anakart şase yapmış diğer bileşenlere zarar gelmiş midir anakart b450 m2 pro max
  8. E

Rx 6500 Xt Ekran Kartı İle Si̇stem Toplama Tavsi̇yesi̇

Aklın varsa o ekran kartını almazsın ztn 64 bit ekran kartı aşırı kötü performans yine de karar senin
  9. E

Oyun amaçlı En Fazla 3200TL Monitör Tavsiyesi

1656749511 Msi optik G21 1656749555 Msi optik G241
  10. E

Jawline kullanan varmı nasıl ?

Kardeşim yazmışsın aşağıya 70 kg yim 56 kas 180 boy demişsin senin jawline kullanman için kalan 14 kg yağı yakman lazım o zaman da zargana kalacaksın önce biraz daha kas kütleni artır yağ yakımı yap sonra jawline fln sabırsız olma basmaya devam et 1656749229 Benim yaşım 16 5 aydır yapıyorum 175...
  11. E

İ9 10900F alınır mı?

Ekran kartın AMD markası işlemciyi de amd ryzen al mesela r5 5600 fln intel çok ısınır
  12. E

RX 6600 Önerisi Hangisini Alayım

Burdakilerden Sapphire alınır
  13. E

Sapphire pulse rx 6500 xt mi xfx rx 6500 ht mi?

Ben 128 kullanıyorum da ekran kartı güçlü olduğu için sıkıntı çıkarmıyor 1656744258 192 bit olması için mecbur rtx olması lazım onun da fiyatı malum
  14. E

Asgari ücrete zam ekran kartı fiyatlarını çok arttırırmı?

Ama işlemci anakart ssd vs bunların fiyatları hiç düşmez hep artar yani bi kâr zarar durumu söz konusu değil nötr hale geliyor 1656744029 Bizim ülkemizde maalesef insanlar çok fırsatçı ürünü aldığı fiyata göre piyasaya koymak yerine ucuza aldığı ürünü de piyasa durumuna göre yükseltiyor
  15. E

Asgari ücrete zam ekran kartı fiyatlarını çok arttırırmı?

Türkiye'de yaşıyoruz belli olmaz ama fiyatlar asgari ücretle değil stok sayısıyla alakalı stoklarda ciddi şekilde artış var o yüzden fiyatlar düşüşte ben 6000 tl ye ekran kartı aldım 5700 e düşmüş bile
  16. E

Pinlerin arasına termal macun bulaştı

Yok pinlere hicbisey olmadı
  17. E

Sapphire pulse rx 6500 xt mi xfx rx 6500 ht mi?

İmkanın varsa o ekran kartını alma rx 570 bile 256 bit iken 6500xt 64 bit dolayısıyla yavaş bir grafik işleme hızına sahip fps kaybedersin
  18. E

Pinlerin arasına termal macun bulaştı

Yok onu demek istemedim iğne işlemciye zarar vermiş midir
  19. E

RX 6600 EN IYI SOGUTMA HANGI MARKADA

Nasıl tek fan ya ben kendim kullanıyorum pulse 2 fanlı
Top Bottom