Neler Yeni

Bir anda gelen dırrr sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren
Merhabalar bugün rdr 2 oynarken arkadan da müzik dinliyordum sistem anlık olarak 1 salise falan dırrr diye bi ses geldi görüntü anlık olarak kaydı geri yerine oturdu sebebi nedir ısınma olabilir mi

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
Merhabalar bugün rdr 2 oynarken arkadan da müzik dinliyordum sistem anlık olarak 1 salise falan dırrr diye bi ses geldi görüntü anlık olarak kaydı geri yerine oturdu sebebi nedir ısınma olabilir mi
Emülatörde yaşıyordum eski pcdeyken ya sıcaklıktan yada sistem yetmezliğinden

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emülatörde yaşıyordum eski pcdeyken ya sıcaklıktan yada sistem yetmezliğinden
Sistem yetmezliği gibi bir şansım yok hocam ekran kartı rx 6600 işlemci r5 5500 16 gb ram 1480 gb toplam ssd var böyle 0.1 saniye falan gitti geldi ama tedirgin oldum daha sonra tekrar olur mu sorun çıkarır mı diye

Loading...

80+ Silver
bende bu olayı eski hdd yaşıyordum adobe photoshop da takılırken çok sık yapıyordu gittim ssd aldım sorun kesildi

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
Sistem yetmezliği gibi bir şansım yok hocam ekran kartı rx 6600 işlemci r5 5500 16 gb ram 1480 gb toplam ssd var böyle 0.1 saniye falan gitti geldi ama tedirgin oldum daha sonra tekrar olur mu sorun çıkarır mı diye
Birdaha olmazsa takmayın hocam sürekli 5-10 saniye takılırsa dert edinin

Top Bottom