Neler Yeni

Asgari ücrete zam ekran kartı fiyatlarını çok arttırırmı?

Salihefes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Salih Efes
Askeri ücrete yine zam geldi ara zam olduğu için fiyatları çok etkilermi 2 hafta sonra pc toplayacaktım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren
Askeri ücrete yine zam geldi ara zam olduğu için fiyatları çok etkilermi 2 hafta sonra pc toplayacaktım.
Türkiye'de yaşıyoruz belli olmaz ama fiyatlar asgari ücretle değil stok sayısıyla alakalı stoklarda ciddi şekilde artış var o yüzden fiyatlar düşüşte ben 6000 tl ye ekran kartı aldım 5700 e düşmüş bile

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
kanka hevesini kırmak gibi olmasın ama sen o pc'yi toplayana kadar. şimdi bütün fırsatçı mağazalar fiyatları 2'yle çarpcak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren
Ama işlemci anakart ssd vs bunların fiyatları hiç düşmez hep artar yani bi kâr zarar durumu söz konusu değil nötr hale geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka hevesini kırmak gibi olmasın ama sen o pc'yi toplayana kadar. şimdi bütün fırsatçı mağazalar fiyatları 2'yle çarpcak.
Bizim ülkemizde maalesef insanlar çok fırsatçı ürünü aldığı fiyata göre piyasaya koymak yerine ucuza aldığı ürünü de piyasa durumuna göre yükseltiyor

Salihefes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Salih Efes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.
Ekran kartı hayal oldu brom ne arttırması. Ben dünden beri ev sahibinin aramasını bekliyorum kirayı ne kadar diyecek diye

Salihefes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Salih Efes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı hayal oldu brom ne arttırması. Ben dünden beri ev sahibinin aramasını bekliyorum kirayı ne kadar diyecek diye
Benimki çoktan arttırdı zaten ev bulamıyoruz.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,666
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Belli değil artabilir

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.
Benimki çoktan arttırdı zaten ev bulamıyoruz.
Zamanında biraz bekleyeyim öyle alayım dediğim 150K lık evler şimdi 800K nerede ev alacaksın. Bu ekonomiyle bu düzenle imkansız 10K maaş alsan da 5K da alsan yetmiyor bu devirde.

Salihefes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Salih Efes
Zamanında biraz bekleyeyim öyle alayım dediğim 150K lık evler şimdi 800K nerede ev alacaksın. Bu ekonomiyle bu düzenle imkansız 10K maaş alsan da 5K da alsan yetmiyor bu devirde.
10k al yine aynı şey oluyor en az 20k lazım.

Top Bottom