Arama sonuçları: *

• Users: Gjuar
  • Order by date
  1. G

GameGaraj yeni sistem, değişiklik gerekli mi?

Çok teşekkür ederim yine de yorumunuz için.
  2. G

Evet bu sistemde de keşke ssd'yi çıkartıp psu'yu değiştirmeye izin verseler..
  3. G

SSD'yi çıkartamıyorum ki sistemden, seçili ürün yok yazısı gelmiyor en üstte. Keşke çıkartabilsem.
  4. G

Tamamdır öyleyse ssd'yi değiştireyim. Elimde 1 adet a2000 bir adet sanddisk olduğu için bunlardan birisini takarım diye ssd'yi en düşük fiyatlı olan seçmiştim hiç bakmadan. A2000 ile değiştireyim onu da öyleyse.
  5. G

Aslında ssd olarak hiç ihtiyacım yok fiyat olarak yük olmaması için en uygun fiyatlısını seçtim evde tv ye bağlı olan kasaya takarım belki diyerek. Bu attığınız sistemi de gördüm kasasının ve psu'sunun asus olması hoşuma gidiyordu ancak 3060 ti ile 3060 arasındaki fark daha önemli geldiği için...
  6. G

Teşekkür ederim yine de cevabınız için.
  7. G

Teşekkür ederim. Gskill Ripjaws 3600 mhz CL18 olarak değiştiriyorum ramleri. Peki anakart konusunda MSI B550m pro s+v+gl ile MSI b550m pro vdh s+v+gl arasında 300tl fark var. Hangisini almak daha mantıklı olur? MSI B550m-a pro modeli de var diğerlerinden daha uygun fiyata.
  8. G

14.000₺ Sistem Tavsiyesi

ModArt M1 için hemen hemen hergün girip bakıyorum stoğa gelmiş mi diye ama yok.. Onun aynısının karakız 2 olan modeli vardı. Sadece anakartları farklıydı sistem aynıydı tamamen. O sistem de dün 15,200 den satılıyordu bugün 19700 e çıkartmışlar fiyatını.
  9. G

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki sistemi sipariş vereceğim sanırım. Psu hakkında kötü yorumları okudum evet ilerde değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce bu fiyata alınacak bir sistem mi? Ayrıca anakartta yada diğer parçalarda değiştirmem gereken kısımlar var mı? Ram olarak 3000 mhz cl15 mi yoksa 3600 mhz...
  10. G

RTX3060'lı sistem tavsiyesi

internette aratınca orta seviye diye yazmışlar ama bilemedim tam olarak.
  11. G

Valla kasa ve psu konusu düşündürüyor beni fazlasıyla. Şubeden teslim alınabiliyordu galiba, araç ile gideceksen bence gidip alman daha iyi olur.
  12. G

Ben de bu sistemi almayı düşünüyorum anakartı asus tuf olan model seçmiştim geri ödeme kampanyası geçerli oluyor sanmıştım. Bugün konuştum gamegaraj ile, sistemin tamamen asus olması gerekiyormuş kampanyanın geçerli olması için. Anakart olarak b550 pro vdh ekleyeceğim ben de sanırım.
  13. G

Gözümde ölü piksel var (CİDDİYİM)

Senelerdir var bende de. Doktora da çok gittim ancak önemli bir şey olmadığını, eğer rahatsız edecek seviyede olursa tekrar gelmemi söylediler hep. Bir sıvı ile ilgiliymiş şuan tam olarak hatırlamıyorum adını. Bir sürü siyah nokta var hemde 1 2 tane de değil karmaşık şekillerde bir sürü şekiller...
  14. G

RTX 3060 için 2 sistemden hangisi daha iyidir?

Teşekkür ederim cevap için. Garajdaki sistemi alıp psu yu değiştirmek mantıklı bir seçenek olur mu peki? Kasası da pek iyi değil biliyorum ama psu daha önemli geldi öncelikli olarak. Psuyu değiştirdiğimde hemen hemen aynı fiyata gelmiş olacaklar ama bu sefer de sıvı soğutması eksik olacak...
  15. G

2 sistemden sizce hangisi?

Yorumunuz için çok teşekkürler. 10400f'li sistemi de düşüneceğim. Haklısınız bir de indirimlerden 5600x için soğutucu kovalamak gerekecek eğer o sisteme karar verirsem.
  16. G

Öncelikle yorumun için teşekkürler. Peki anakart yada ram tarafında bir değişiklik gerekiyor mu 5600x olan sistemde? 1628458099 Sizin attığınız sistemde de 10400f var sanırım o da ryzen5 3600 ile denk bir işlemci. O sistemi de düşünebilirim aslında.
  17. G

Merhaba arkadaşlar yeni bir hazır sistem almak istiyorum. Rtx3060 için 12,500 - Rtx3070 için ise 14000 TL bütçe ayırabilirim. Gamegaraj'dan toplamış olduğum sistemde Asus'un 300TL geri ödemesi oluyor anakart için. Sistem 11,700e gelmiş oluyor ancak kasa ve psu içime hiç sinmedi. Diğer sistemde...
  18. G

RTX 3060 için 2 sistemden hangisi daha iyidir?

Merhabalar. Aşağıdaki 2 sistem arasında kararsız kaldım. GameGaraj'da anakartı asus seçtiğim için 305 TL gibi bir geri ödemesi oluyor. 1700 TL'ye geliyor. Ancak psu ve kasa seçenekleri olmadığı için kararsız kaldım biraz. Diğer sistem ise İntel 11600. İnternette çok araştırdım ancak 11600 ün...
Top Bottom