Arama sonuçları: *

1. Inflexible

Evga 850 Watt BQ 80+ Bronze guc kaynagina RTX 3090 baglamak

Tesekkur ederim yani illede gold yada platinum serisine gecmeme gerek yok :) yarin sistemi toplayayim o zaman.
  2. Inflexible

Yardım $4000 değerinde Alienware Laptop Hediye Geldi!

2000 sterlin trink veririm istanbulda niyeti varsa satmaya :)
  3. Inflexible

Evga 850 Watt BQ 80+ Bronze guc kaynagina RTX 3090 baglamak

Arkadaslar oncelikle cevaplar icin tesekkur ederim. Kendime guzel bir kasa topluyorum ve elimde R9 5900x , RTX 3090, x570 anakart gibi gayet kaliteli parcalar var, Size sorum sudur ki elimde sifir hic acilmamis bir 850 watt evra bq seridi 80+ bronze psu bulunmakta sizce bu sistemde bu psu...
  4. Inflexible

Pc kapanma sorunu bilenler yardim LUTFEN

Merhaba arkadaslar cok sacma bir sorun yasiyorum belki aranizda bunu yasayan olmustur. Epic games deki mega satistan Assasin's Creed Valhalla ve Immortal's Fenxy Rising aldim bu 2 oyunu da oynamak istedigimde once Ubisoft connecte yonlendiriyor ve Ubisofttan oyunu actigimda ise PC direk kendinni...
  5. Inflexible

Ubisoft connectten oyun acinca PC kapaniyor

Ekran kartini degistirdim daha dusuk bir ekran karti taktim ve gene ayni sorunu yasadim. Bu sorunla ilgili bilgisi olan kimse yokmu arkadaslar bir yardim etse.
  6. Inflexible

evet onerilenden dusuk duruyor ama control cyberpunk gibi pekcok oyunda sikinti cekmeden kullaniyorum ? bu sebepten powerdan bir sorun yasamam herhalde sonucta cok kaliteli bir PSU ama elimde baska bir kart ve psu ile de deneyecegim
  7. Inflexible

Yokmu bu konuda bilgisi olan arkadaslar?
  8. Inflexible

Valla kafayı yiycem ya o kadar hevesle aldım oyunları oynayamıyorum :(
  9. Inflexible

itopya kojiro sistem nasıl?

17 bin bu sistem için çok fazla parananyaxık değmez bence ekran karına newegg sen bak belki uyguna bulursan daha güzel sistem toplarsın
  10. Inflexible

Valla daha neler ile güncelleneceğim ekipmanı merak ettim bir düzen 9 5950x alabilirim sanırım
  11. Inflexible

Merhaba arkadaslar cok sacma bir sorun yasiyorum belki aranizda bunu yasayan olmustur. Epic games deki mega satistan Assasin's Creed Valhalla ve Immortal's Fenxy Rising aldim bu 2 oyunu da oynamak istedigimde once Ubisoft connecte yonlendiriyor ve Ubisofttan oyunu actigimda ise PC direk kendinni...
  12. Inflexible

Ekran Kartı Alacağım Site Güvenilir mi?

Kesin ve net bilgi direk dolandirici lonrada yasiyorum burdaki merkezlerine gittim oyle bir sirket yok ve burda alisveris yapip dolandirilan birsuru insan var bende alacaktim son anda vazgectim. Trust pilot bile siteyi scam siteler arasina aldi.
  13. Inflexible

British Miners Güvenilir mi?

Kesin ve net bilgi direk dolandirici lonrada yasiyorum burdaki merkezlerine gittim oyle bir sirket yok ve burda alisveris yapip dolandirilan birsuru insan var bende alacaktim son anda vazgectim. Trusst pilot bile siteyi scam siteler arasina aldi.
  14. Inflexible

Asus rog RX6700 XT mi Rtx3060 mı? ı

saf kas gucunde amd ile nvidia arasinda fark kalmadi diyebilirim artik ancak olay ray tracing performansina geldiginde DLSS teknolojisinden dolayi nvidia hala 1 adim onde ama amd bu hizla giderse yakinda yakalayacaktir onu da ancak senin bahsettigin oyunlarda kesinlikle 6700xt moniyorune gore...
  15. Inflexible

Asus rog RX6700 XT mi Rtx3060 mı? ı

elimde hem 6700xt hemde rtx 3060 var driver sorunlari gibi bi sikinti yasamiyorum amd bu sene bomba gibi geldi 6700xt acik ara onerimdir hem 1080p rekabetci hemde 1440 p oyunlarda cokz evk alirsin Ray tracing derdin de yok anladigim kadari ile bu sebepten 6700xt ile gayet mutlu olursun.
  16. Inflexible

RTX 3090 Surucu Sorunu

Sorun Cozuldu arkadaslar format falan care etmedi ancak Bios tan pci ayarlarini gen 3 yaptigimda sorun cozuldu bazen boyle sikintilar oluyormus 3090 da benzer sorunu yasayan olursa pci ayarlarini bios ta auto dan gen 3 e almalari lazim
  17. Inflexible

AMD RX 6900XT vs Nvidia RTX 3090

Elinde 2 kart da olan bir insan olarak soyluyorum kullanim amacina gore degisir eger gamer bir insansan ve oyun icin kullanacaksan kesinlikle 6900xt al ama render edit gibi islerin varsa 3090 daha mantikli. Ben isim geregi render pc si olusturdum onda rtx 3090 kullaniyorum ama sahsi oyun...
  18. Inflexible

RTX 3090 Surucu Sorunu

anakart degisikligi yapmadim oncesinde amd kart vardi rx 6900 xt kullaniyordum onu ddu ile kaldirdim komple yerine bunu kurmaya calisiyorum.
  19. Inflexible

RTX 3090 Surucu Sorunu

Merhaba arkadaslar kolay gelsin 1 adet RTX 3090 im var ve pc ye bagladigimda surucu yuklenirken hata veriyor surekli surucu yuklenemedi yeniden deneniyor diyor ve ekran kararip geri geliyor. Daha onceden amd kart kullaniyordum ve DDu ile tamamen kaldirip bu karti kurmama ragmen bu sorunu...
  20. Inflexible

100.000₺ Sistem tavsiyesi

Bulabilirsen 5 adet 3090 eger butcene yeterse bende 6 li 3090 rig var 720 mh veriyor guzel oc ile 3090 basi 120 hasrate alabiliyorsun stabil olarak. newegg den falan alirsan o fiyatlara denk getirirsin. ama psu konusu biraz dertli kart basi 357 watt cekim var 5 tane icn 1800 watt lazim tek psu...
Top Bottom