Neler Yeni

Evga 850 Watt BQ 80+ Bronze guc kaynagina RTX 3090 baglamak

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Selçuk Bulut
Arkadaslar oncelikle cevaplar icin tesekkur ederim. Kendime guzel bir kasa topluyorum ve elimde R9 5900x , RTX 3090, x570 anakart gibi gayet kaliteli parcalar var, Size sorum sudur ki elimde sifir hic acilmamis bir 850 watt evra bq seridi 80+ bronze psu bulunmakta sizce bu sistemde bu psu kullanilir mi yokda gold yada daha ustu bur psu almalimiyim ??

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Selçuk Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tesekkur ederim yani illede gold yada platinum serisine gecmeme gerek yok :) yarin sistemi toplayayim o zaman.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,013
İsim
Hasan
Ben olsam kullanmazdım. Hem EVGA'nın üst seviye bir PSU'su değil hem de OTP koruması eksik. Bu seviyede üst seviye bir sistem için daha üst düzey ve kapasitesi yüksek bir model alınması taraftarıyım. Çalıştırmasına çalıştırır onda sorun yok.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
idare eder, ama yüksek elektrik tüketen bir sistem olacak bu; o yüzden verimliliği yüksek olan bir psu daha iyi olur ilerleyen zamanlarda elektrik faturası için.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Zeki Müren
Arkadaslar oncelikle cevaplar icin tesekkur ederim. Kendime guzel bir kasa topluyorum ve elimde R9 5900x , RTX 3090, x570 anakart gibi gayet kaliteli parcalar var, Size sorum sudur ki elimde sifir hic acilmamis bir 850 watt evra bq seridi 80+ bronze psu bulunmakta sizce bu sistemde bu psu kullanilir mi yokda gold yada daha ustu bur psu almalimiyim ??
Yeter ama zorlamak pek iyi bir mantık değil hocam

Top Bottom