Neler Yeni

RTX 3090 Surucu Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Selçuk Bulut
Merhaba arkadaslar kolay gelsin 1 adet RTX 3090 im var ve pc ye bagladigimda surucu yuklenirken hata veriyor surekli surucu yuklenemedi yeniden deneniyor diyor ve ekran kararip geri geliyor. Daha onceden amd kart kullaniyordum ve DDu ile tamamen kaldirip bu karti kurmama ragmen bu sorunu yasiyorum baska pc lerde sorun yasamadan kurabildim karti ama kendi pc'imde bunu yapamiyorum. Bios ayarlarimdan portlari gen 3 auto her turlu denedim ama bir turlu bu karti calistiramadim. Bir bilen varsa yardimci olsun lutfen
PC sistemim
Ryzen 9 5900x
16 gb 4400 mhz ram
Msi mpg gaming edge wifi x570 anakart
Evga supernova 750 watt 80+ gold PSU

HyAksi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus usta
Merhaba arkadaslar kolay gelsin 1 adet RTX 3090 im var ve pc ye bagladigimda surucu yuklenirken hata veriyor surekli surucu yuklenemedi yeniden deneniyor diyor ve ekran kararip geri geliyor. Daha onceden amd kart kullaniyordum ve DDu ile tamamen kaldirip bu karti kurmama ragmen bu sorunu yasiyorum baska pc lerde sorun yasamadan kurabildim karti ama kendi pc'imde bunu yapamiyorum. Bios ayarlarimdan portlari gen 3 auto her turlu denedim ama bir turlu bu karti calistiramadim. Bir bilen varsa yardimci olsun lutfen
PC sistemim
Ryzen 9 5900x
16 gb 4400 mhz ram
Msi mpg gaming edge wifi x570 anakart
Evga supernova 750 watt 80+ gold PSU
aygıt yöneticisi vea başka bir şekilde programdan sürücüyü tamamen sil kaldır daha sonra pcni yeniden başlat 1-2 dk bekle cihaz kendi sürücüsünü otomatik kuracak daha sonradan kurmaya calıstıgın sürücüyü rahatlıkla kurabilirsin

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090

Frecksloin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Egemen Çağlar
bilmemek değil öğrenmemek ayıp, güzel oldu ya birine katkım oldu, mutlu oldum şimdi.

Doğukan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Doğukan Peynirci
Taze bir format da çözüm olabilir eğer atmadıysanız.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Yeni sistemde anakart değiştirip önceden kullandığınız depolama aygıtını formatlamadan mı yerleştirdiniz? Forumda açılan bir konuda onun sıkıntı çıkarabileceğini gördüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Selçuk Bulut
anakart degisikligi yapmadim oncesinde amd kart vardi rx 6900 xt kullaniyordum onu ddu ile kaldirdim komple yerine bunu kurmaya calisiyorum.

samet4747

80+ Platinum
Bu konu benim moralimi çok bozdu. Önerim format atmanızdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Selçuk Bulut
Sorun Cozuldu arkadaslar format falan care etmedi ancak Bios tan pci ayarlarini gen 3 yaptigimda sorun cozuldu bazen boyle sikintilar oluyormus 3090 da benzer sorunu yasayan olursa pci ayarlarini bios ta auto dan gen 3 e almalari lazim

Top Bottom