Arama sonuçları: *

1. X

Aynı Anda RX 6700 XT ve RTX 3060 Kullanma Sorunu

4. gün ve 0 cevaplanma teşekkürler.
  2. X

Aynı Anda RX 6700 XT ve RTX 3060 Kullanma Sorunu

Merhabalar, Anakartım ASUS TUF Plus Gaming B450, kartımda 2 adet Pciex 16 Slotu mevcut, 1 tanesi 3.0 diğeri, 2.0. Güç Kaynağım Evga Supernova P2 1000w. RX 6700 XT ve RTX 3060 ekran kartlarım mevcut. RX 6700XT'yi 2.0 slotuna takınca bir türlü görüntü alamıyorum sebebi ne olabilir? Tam tersi...
  3. X

ASUS ROG STRİX RX580 WATTMAN SORUNU?

Sorununuz çözüldü mü hocam ? İlginç bir şekilde bazı oyunlarda 1080p de sorun yaşamıyorum bazılarında kendi kendine oyun hata vermeden kapanıyor.
  4. X

Windows Açılışında Ekrana Görüntü Çizgi Çıkıyor

Displayport ve hdmi denedim aynı sorun.
  5. X

Ekran kartını değiştirdim hocam, 3. kartta da aynı sorun devam ediyor.
  6. X

Monitörü, başka cihazda dedim sorun yok ama.
  7. X

Google'daki aramadaki konu da benim konum :) Tvye bağladım sorun yoktu. Ancak şöyle; ekran kartı sıcakken yani bir süre çalıştıktan sonra normal bir şekilde çalışıyor. Örneğin akşam kapatıp sabah açtım pcyi yine sorun var, ardından pcyi kaaptıp açtığımda sorun yok.
  8. X

Cevabınız içim teşekkürler ancak, ekran kartı değiştirdim, dediğiniz gibi DDU ile kurulum yaptım sorun devam ediyor. Sorun ilginç tarafı bios ekranında açılıyor sonra windows ekrandan bir süre devam edip, kendi kendine düzeliyor. 1606803162 Monitör: Samsung LCRG50FQMXUF 24 Inch 144 Hz
  9. X

Cevabınız için teşekkürler.
  10. X

Çözüm için cevap verebilecek kimse yok mu ? Forum bu kadar duyarsız mı ? Merhaba, ekran kartımı değiştirdim sorun devam ediyor. Yani bir süre sonra düzeliyor anlamadım. Psu kablolarını değiştirdim, monitörün dpden hdmi ile bağlantı yaptım. Ekran kartı sanki soğuk olunca yapıyor bu sorunu. Lütfen...
  11. X

Merhabalar, bir süredir kullandığım MSI Gaming X RX 580 ekran kartım Windows açılışında fotoğraftaki gibi oluyor, bir süre sonra düzeliyor. Hatta denemek için FurMark açıyorum, ekran kartına yük binince düzeliyor. Oyunlarda herhangi bir sorun yaşamadım. Donanım: İşlemci: Ryzen 5 3600...
  12. X

Max 200 TL RGB mouse

bu üçü arasında rival 110 öneririm.
  13. X

Gamepower RGB Mouse & Kulaklık

Gamepower klavyelerde, aydıtmalarda çok çabuk sorun çıkabiliyor, ancak sağolsun distribütör firma değişim ve iadede yardımcı oluyor.
  14. X

400 tl Mouse Önerisi FPS

Razer DeathAdder tek geçerim.
  15. X

Gaming mouse tavsiyesi

Ben, Razer Mamba TE,DeathAdder; Logitech G302, G300s; SteelSeriel Rival 110, 300; Bloody Gun3V7; Gamepower Bane mouselarını kullandım. Elim küçük olmasına karşın, Razer DeathAdder çok konforlu ve hissiyatı çok iyi olan mousedu.
  16. X

Razer Deathadder V2 vs Zowie EC1 mi ?

Razer DeathAdder Chroma kullanıyorum, elim küçük olmasına karşın gerçekten çok konforlu bir mouse.
Top Bottom