Neler Yeni

Razer Deathadder V2 vs Zowie EC1 mi ?

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
Bloody V7M sensör sapıtmasından sonra mouse değiştirme kararı aldım. tabii ki almışken iyi bişey alayım dedim, baya araştırmama rağmen yeni çıkmış olan ürünlerden olan "Razer Deathadder V2" ile "Zowie EC1" mi ? arasında kaldım.
"Razer Deathadder V2" "RAZER FOCUS+ OPTICAL SENSOR" 650IPS saniye tarama hızı ve 50G hızlanması bulunuyor ve 70 milyon optik tuşlar bulunuyor.
"Zowie EC1" "PWM3360 OPTICAL SENSOR" >250IPS saniye tarama hızı ve 50G hızlanması bulunuyor fakat tuş ömrüne dair bir bilgi bulamadım.
Size dayanaraktan sorasım geldi. Zowie bir çok kullanıcı tarafından onaylanmış ve beğenilmiş bir ürün, Razer ise biraz rgb meraklısına göre ama yeni sensörü ile beni benden aldı zaten nerediyse aynı fiyatlarda ve ölcüleri tamamen elime oluyor ikisininde.

Ekler

• razer-deathadder-v2-gaming-mouse.jpg
    razer-deathadder-v2-gaming-mouse.jpg
    42.7 KB · Hit: 106
  • ec1-01-top.jpg
    ec1-01-top.jpg
    55.1 KB · Hit: 65

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Pek ışık rgb takıntınız yoksa Zowie öneririm fps oyunlarında bayağı canavar.

ventioNN

80+ Platinum
Razer deathraader kendim bire bir kullandım elin orta boysa tam oturuyor kalite konusunda sorun yok zaten.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RGB takıntım yokda yazılım takıntım var yazılımı olmayan ürün alasım firmware update olsun macro olsun herşeyini yapıyorsun bunda nasıl bir eksikliklerle karşılışırım bilmiyorum birde zowie nin tuş ömrü az birde net bir tarama hızıda belirli değil ne yapsam karar alamadım

xdedex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Akel
Razer DeathAdder Chroma kullanıyorum, elim küçük olmasına karşın gerçekten çok konforlu bir mouse.

bsmash12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
taha yalap
Bloody V7M sensör sapıtmasından sonra mouse değiştirme kararı aldım. tabii ki almışken iyi bişey alayım dedim, baya araştırmama rağmen yeni çıkmış olan ürünlerden olan "Razer Deathadder V2" ile "Zowie EC1" mi ? arasında kaldım.
"Razer Deathadder V2" "RAZER FOCUS+ OPTICAL SENSOR" 650IPS saniye tarama hızı ve 50G hızlanması bulunuyor ve 70 milyon optik tuşlar bulunuyor.
"Zowie EC1" "PWM3360 OPTICAL SENSOR" >250IPS saniye tarama hızı ve 50G hızlanması bulunuyor fakat tuş ömrüne dair bir bilgi bulamadım.
Size dayanaraktan sorasım geldi. Zowie bir çok kullanıcı tarafından onaylanmış ve beğenilmiş bir ürün, Razer ise biraz rgb meraklısına göre ama yeni sensörü ile beni benden aldı zaten nerediyse aynı fiyatlarda ve ölcüleri tamamen elime oluyor ikisininde.
hangi mouse aldınız?

Sensei123

80+ Bronze
deathadder v2 nin yazılımı var ve sensör ü daha güncel ve daha üstün sensör
Mesaj otomatik birleştirildi:

deathadder v2 nin yazılımı var ve sensör ü daha güncel ve daha üstün sensör
ben olsam dav2 alırım,zowie özelliklerine göre pahalı

Top Bottom