Arama sonuçları: *

1. Wividerlass

1080P monitörüm var hangi işlemci ile RTX 4070 kombinasyonu

Hocam 35-40k civarı dolanıyorum
  2. Wividerlass

1080P monitörüm var hangi işlemci ile RTX 4070 kombinasyonu

4070li bir sistem kurmak istiyorum hangi işlemci kombinasyonu ile 1080p'de en az darboğaz yapmasını istiyorum tabikide ileri zamanlarda monitörü değiştircem ama 2k yüksek frekanslardaki monitörler çok pahalı o yüzden böyle bir çözüm bulmam gerek onun içinde kendimi foruma attım yardımcı olan...
  3. Wividerlass

Hangi Ekran Kartını Alırsınız

4. Wividerlass

hocam inan ki o wattman hatasını alan insan sistem toplamayı inan ki bilmiyordur evet hassas donanımsal olarak kabul çok iyi kartları var onada kabul size şöyle bir örnek göstereyim telefonda iphone varsa ekran kartında da ndivia var gibi bir şey amd kartlarını aşırı seviyordum ben zamanında...
  5. Wividerlass

hocam şu devirde bu paraları hiç bir ekran kartı haketmiyor malûm fiyatlar böyleyken bir şey yapamıyoruz bende sizin gibi düşünüyordum ama dediğim gibi bana böyle hep bi problem yapacak gibi geliyor
  6. Wividerlass

tam olarak kaçmadım hocam da forumdaki arkadaşımın tavsiyeyi üzerine ventus modelinin konu içinde zaten arkadaş okumuşsundur yorumunu ventus modelini soğutma yönünden problem olduğunu söyledi biraz bi düşündürdü beni
  7. Wividerlass

hocam kas gücünü severim onda hiç problem yok bunca zaman hep amd kartları kullandım son aldığım pcde 3060 ti vardı ve amd de yaşadığım sıkıntıları hiç bir şekilde yaşamadım ve sonra hep ndivia ekran kartı alıcam dedim tamam kabul 7000 serisinde herhangi bir problem olmadığı söyleniyor kabul ama...
  8. Wividerlass

sebebini öğrenebilir miyim hocam ventus modelinin istemediğim markalardan hiç bir farkı olmadığını söylüyorsunuz aklımda olsun hocam zaten böyle kartların giriş seviye kartları olduğu için dual model dediğiniz gibi ventus model böyle coil whine vermeleri soğutma yönünden yetersiz kalma v.b gibi...
  9. Wividerlass

Hocam pny zotac galax gibi kartlara yanaşmayı düşünmüyorum uygun fiyatlı olabilir fiyat performans da olabilir ama yanaşmayı düşünmüyorum 1703796054 ne için önerilmiyor hocam soğutma anlamında mı yoksa bu asus dual serilerinde olan coil whine gibi bir sıkıntısı mı var
  10. Wividerlass

RTX 4070: https://www.hepsiburada.com/msi-vga-geforce-rtx-4070-ventus-3x-e-12g-oc-rtx4070-12gb-gddr6x-192b-dx12-pcie-4-0-x16-3xdp-1xhdmi-pm-HBC00004XI1AX RTX 4060ti...
  11. Wividerlass

PS5 eurasia garantili mi güvenlinilir mi

linkteki...
  12. Wividerlass

Yardım Bu sisteme bu ekran kartı yeterli gelir mi?

80-90-100 watt civarı yeter hocam amd serisinden rx560 felan al diyecemde darboğaz yapma ihtimali var gtx 1050 de darboğaz yapabilir amd tarafına mı bakıyorsun ndivia tarafına mı
  13. Wividerlass

Yardım Ram aldim satici güvenilir mi ?

amazondan da alabilirsin tabikide fiyat açısından fark var mıydı hocam
  14. Wividerlass

Yardım Hangi işlemciyi almalıyım

amd ryzen serisine başladığından beri stock fanları gayet iyi belirli bir süre gidersin ileri zamanlarda alırsın güzelinden bir soğutucu hocam
  15. Wividerlass

Yardım Ram aldim satici güvenilir mi ?

hepsiburada.com da almışsın gönül rahatlığıyla alabilirsin satıcı felan önemli değil eğer sıkıntı çıkarsa geri iade miss..
  16. Wividerlass

Yardım Bu sisteme bu ekran kartı yeterli gelir mi?

gtx 750 öneririm hocam 1030da var ama 1030'a vereceğin parayı 750 ye ver çok büyük bir fark yok yani evet ekonomik yönden iyi ama bence gtx 750 al derim psu baya eski dediğin kartlara çıkamazsın fena güç tüketiyorlar ve psu gücü yetmez.
  17. Wividerlass

Oyunu Açtığımda Ekran Gelmiyor

darboğaz olduğunu düşünmüyorum ama bi sorun var çözüm bulamadım bir türlü @ahmet2744
  18. Wividerlass

Oyunu Açtığımda Ekran Gelmiyor

TEKRARDAN HERKESE KOLAY GELSİN İYİ GÜNLER BENİM PCDE ŞÖYLE BİR SORUNUM VAR HERHANGİ BİR OYUN AÇTIĞIMDA İLK EKRAN KAPANIYOR VE GELMİYOR BEN CTRL+ALT+DELETE YAPANA KADAR YAPARSAM AÇILIYOR AMA YAPMAZSAM EKRAN GİDİYOR GERİ AÇILMIYOR BU SORUN ÖNCEDEN YOKTU YAKLAŞIK 4 AYDIR FELAN VAR. SİSTEMDE İ5 4690...
Top Bottom