Neler Yeni

Hangi Ekran Kartını Alırsınız

Hangi Ekran Kartını Alırsın

• MSI VGA GEFORCE RTX 4070 VENTUS 3X E 12G OC RTX4070 12GB (24.749 TL)

• MSI VGA GEFORCE RTX 4060 TI GAMING X SLIM 16G RTX4060TI 16GB (20.999 TL)

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

ConquerorXIV

80+ Gold

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
Steam
Wividerlass
Discord
Wividerlass
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam pny zotac galax gibi kartlara yanaşmayı düşünmüyorum uygun fiyatlı olabilir fiyat performans da olabilir ama yanaşmayı düşünmüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

4070 alınır fakat farklı marka veya model seçin. Ventuslar pek önerilmiyor.
ne için önerilmiyor hocam soğutma anlamında mı yoksa bu asus dual serilerinde olan coil whine gibi bir sıkıntısı mı var

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam pny zotac galax gibi kartlara yanaşmayı düşünmüyorum uygun fiyatlı olabilir fiyat performans da olabilir ama yanaşmayı düşünmüyorum

ne için önerilmiyor hocam soğutma anlamında mı yoksa bu asus dual serilerinde olan coil whine gibi bir sıkıntısı mı var
bende tersine msı asus gigabyte dan uzak duruyorum bu aralar

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
soğutma anlamında
Yakınlarımdan ve duyduklarım ile soğutma anlamında iyi performans sergilemiyor.
Bir rtx modeli testinde zotac ve ventus kart neredeyse aynı dereceleri görüyordu, kötü değerler değil fakat diğer modellere göre derece farkı hissediliyor (kasanın hava verimi vesaire de tartışabilinecek konular). Her ne kadar 3 fanlı olsa da 4070 gibi bir karttan bahsediyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
Steam
Wividerlass
Discord
Wividerlass
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende tersine msı asus gigabyte dan uzak duruyorum bu aralar
sebebini öğrenebilir miyim hocam
Soğutma anlamında yakınlarımdan ve duyduklarım ile soğutma anlamında iyi performans sergilemiyor.

Bir rtx modeli testinde zotac ve ventus kart neredeyse aynı dereceleri görüyordu, kötü değerler değil fakat diğer modellere göre derece farkı hissediliyor (kasanın hava verimi vesaire de tartışabilinecek konular). Her ne kadar 3 fanlı olsa da 4070 gibi bir karttan bahsediyoruz.
ventus modelinin istemediğim markalardan hiç bir farkı olmadığını söylüyorsunuz aklımda olsun hocam zaten böyle kartların giriş seviye kartları olduğu için dual model dediğiniz gibi ventus model böyle coil whine vermeleri soğutma yönünden yetersiz kalma v.b gibi sorunlarla karşılaştım ama hiç ventus almamıştım konu açıyım bilgilenirim dedim teşekkür ederim. Kafamda bir hazır sistem var ama adam akıllı bir sistem karşıma çıkmıyor olursa hemen kapıyorlar zaten bakalım bi hazır sistem düşürürsem çok iyi olacak hocam onun içinde de bi 4070 istiyorum

ConquerorXIV

80+ Gold
sebebini öğrenebilir miyim hocam

ventus modelinin istemediğim markalardan hiç bir farkı olmadığını söylüyorsunuz aklımda olsun hocam zaten böyle kartların giriş seviye kartları olduğu için dual model dediğiniz gibi ventus model böyle coil whine vermeleri soğutma yönünden yetersiz kalma v.b gibi sorunlarla karşılaştım ama hiç ventus almamıştım konu açıyım bilgilenirim dedim teşekkür ederim. Kafamda bir hazır sistem var ama adam akıllı bir sistem karşıma çıkmıyor olursa hemen kapıyorlar zaten bakalım bi hazır sistem düşürürsem çok iyi olacak hocam onun içinde de bi 4070 istiyorum
hazır sistem düşünüyorsan zaten xlr8 olmaz içinde muhtemelen

sebebebi hiç bir farkları yok ve çok bilindik marka giriş seviyesi alacağıma daha az bilinen üst seviye alırım.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Batuhan

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
4070 Tabikide .

Bunu Alabilirsin .

r5 5600 ile 1080 p de kullanabilirmiyim bunu ? fortnite falan oynuyorum 4060ti almak istemiyorum okadar para verip

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
Steam
Wividerlass
Discord
Wividerlass
Dostum, kas gücü istiyorsan rx 7800xt, rx 7900gre. Alternatif olarak aklında bulunsun
hocam kas gücünü severim onda hiç problem yok bunca zaman hep amd kartları kullandım son aldığım pcde 3060 ti vardı ve amd de yaşadığım sıkıntıları hiç bir şekilde yaşamadım ve sonra hep ndivia ekran kartı alıcam dedim tamam kabul 7000 serisinde herhangi bir problem olmadığı söyleniyor kabul ama bu ekran kartının tükettiği güç akıl alır gibi değil geçen arkadaşım sistemine asus tuf serisi 7700 xt aldı 8+8(16 pin) güç girişi mevcut 700w psu var o bile yetmiyor ekrantına hocam öyle bir anı var yani haa yanlışım varsa da söyleyin bilgiye tavsiyeye açığım teşekkür ederim.
hazır sistem düşünüyorsan zaten xlr8 olmaz içinde muhtemelen

sebebebi hiç bir farkları yok ve çok bilindik marka giriş seviyesi alacağıma daha az bilinen üst seviye alırım.
xlr8 serisini duydum yanlış mıyım bilmiyorum ama bir ömür boyu garanti veriyor galiba pny, evet onada hak veriyorum adı bilinen aynı düzeyde devam eder, ama adı bilinmeyen satılmak için büyük performansı hiç bir şekilde kaliteden ödün vermeden bir kart çıkarırlar ama işte adı bilinen bir türlü alıyor sizin gibi bu tarzda düşünen insanlar zaten bu firmaları şahlandıracak ve onlarda aynı şekilde bu düzeye gelecek.
4070 Tabikide .

Bunu Alabilirsin .

hocam ventustan kaçma kararı aldım :)

4070 Tabikide .

Bunu Alabilirsin .

siz ne düşünüyorsunuz bu ventus hakkında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,310