Arama sonuçları: *

1. Mırnav

Erkek (Kişisi) İçin Kusursuz Olan Kadını Görünce Gelen Umutsuzluk Hissi

Beni üzüyorsun. Neyse. Şu an yanımda olsan normal kavramını tartışmak isterdim.
  2. Mırnav

Merhaba Donanımarsivi halkı

tA.MAM? Dos|tuM" Ban yemiyom ne kadar ilginç
  3. Mırnav

2 kere partiye gittim. Bilmem kaliteli ortam nasıl olur ama benim için sadece gürültü yeri. Her zaman tek insana karşı konuşmayı severim. Bireysel konuşmam iyidir. Eğer araya 3. veya daha fazla kişi girerse her zaman "üstünlük kurma çabası" hissine kapılıyorum. Sırf ego yapmamak için çok kişi...
  4. Mırnav

Yapmıyom. En son 2 yıl önce filan olmuştur. 1727445140 Karşıma nasıl çıkar ya? Hiç böyle rastgeleliklere inanacak biri değilim.
  5. Mırnav

Sokakta gördüğün insana aşık olmaktan bahsetmiyorum. Kafamı yastığa koyup hayal bile etsem üzüyor beni. Bu hissin sonu yok. Bazen gerçekten çok absürt yerlere varıyor bu. Olana da ilgini kaybediyorsun. Dışarıda gördüğüm hiçbir kız güzel gelmiyor. Bir yere kadar haklıyım da ama bu şekilde...
  6. Mırnav

Elimde Birikmiş 10K TL Var Nereye Basmalıyım?

Öyle aklıma geldi koydum valla. Kedileri çok severim.
  7. Mırnav

Yaw şu forumu psikolojiye bayılıyom ya. 1726593563 Borsaya soğuk bakmıyorum. Dayım bir ara bu işlerle geçiniyordu. Hatta battı birkaç hafta bizim evde kaldı. Az daha karısıyla boşanacaktı. Sonra hacı daha geçen yıl passat aldı. Ben o zamandan beri bu borsada değişik şeylerin döndüğünü düşünüyorum.
  8. Mırnav

Teşekkürler hocam.
  9. Mırnav

Peki. Peki ham altın alınabiliyor mu? Sıfır işçilik sadece toprağı temizlenmiş haliyle. O şekilde değeri var mıdır?
  10. Mırnav

gram altın bile 3 ayda inanılmaz artmış
  11. Mırnav

Az işlenmiş derken sadece bilezik mi? 24 ayar dediğimiz altınlar çok kırılgan olmuyor mu? Saklanabilecek cinsten mi?
  12. Mırnav

Youtube kanalı istiyor bu çocuk. Allah rızası için diyor. 1726591917 Anneannemden biliyorum kadın 74 yaşında hala gençliğinden beri altın alıyor. Harcadığı da yok. Tek derdi düğünlerde giymek o bilezikleri yüzükleri. Tüm emekli maaşını oraya yatırıyor. Çok büyük önyargım var altına karşı. Gümüş...
  13. Mırnav

Nereden öğrenmeli? Herkes bir şey diyor güvenememememememiyor bu çocuk.
  14. Mırnav

11. sınıf öğrencisi aile evinde. Harçlıklarını neredeyse hiç harcamaz cüzdana atar. Aylık 1500 tl burs parası geliyor. Parası oturduğu yerden değerini kaybedince üzülmüş. Zaten aile evinde yaşıyor. "Anneannesi git bilezik al" demiş bu çocuğa. Çocuk çok gelenekçi bulmuş ve emin olamamış. Acaba...
  15. Mırnav

Minecraft Filmi Duyuruldu!

Filmi internette yerden yere vuruyorlar. İmdb -1 filan gelecek sanrırım.
  16. Mırnav

Minecraft Filmi Duyuruldu!

Çok büyük bi Minecraft fanı olarak söyleyebilirim ki bu film kibar tabiriyle tezek gibi olacak. Muhtemelen "woke büyüsü" basılmış karakterler bir şekilde Minecraft dünyasına ışınlanıp keşif yapacaklar. Animasyonlar-Tasarımlar bir kere İRL videolarından çıkma gibi. Filmin sonlarında C418'in...
  17. Mırnav

Sütlaç vs Aşure ANKET

Az şekerli güzel bi aşure tüm tatlılara koyar. Soğuk ve yine az şekerli bi sütlaçtan 1 kilo yiyebilirim.
  18. Mırnav

Yeni alınan bilgisayara hangi Windows sürümü kurulmalı?

win10 win11 hala buglu
  19. Mırnav

❌İndirim Bitti! Şüpheli Kulaklık İndirimi

https://tr.aliexpress.com/item/1005006174293333.html?spm=a2g0o.tm1000008653.d0.1.5df06f3dOKbD67&sourceType=561&pvid=075d9985-0d9d-4e2e-af97-eb380e9b2da6&pdp_ext_f=%7B hmm
Top Bottom