Arama sonuçları: *

1. Furkan Aşıcı

Adsl kabloları hangi renk hangi renke bağlanır.

Beyler disaridan gelen kablodan siyah beyaz mavi kırmızı var adsl kablosunda ise yesil ve kırmızı hangi renk hangi renge bağlanır acil yardim lazım 1598732886 Beyler yardim lazm
  2. Furkan Aşıcı

Yks hakkinda soru

Yani yerleştirme siralamam 800 bin olması gerek
  3. Furkan Aşıcı

Yks hakkinda soru

Öğretmenlik bölümleri icin ıstenen 800 bin barajı ham puan olarak 800 bin mi yoksa yerleştirme puani olarak mi 800 bine girmek gerekiyor ?
  4. Furkan Aşıcı

Max. 6500tl mümkünse monitörlü sistem tavsiyesi

teknobiyotik yarın monitör dahil sistem paylaşacak bi bak derim
  5. Furkan Aşıcı

sinematik sahne sıkıntısı

hocam ses dosyalırının silinp silinmediğini nasıl anlayabilriz 1592432244 peki öyle olsun hocam
  6. Furkan Aşıcı

özelden yazabilridin yada dc den 1592432111 hiç oynamadınız mı
  7. Furkan Aşıcı

hocam şimdi birbirmizi yemeyelim hepiniz korsan oyun oynuyorsunuz bana korsan düşmanıymışsınız gibi yapmayın yardım istiyoruz burada bende biliyorum orjinal almayı her oyuna o kadar para veremem. 1592431465 sorunu biliyormusun bilmiyor msuun onu söyle
  8. Furkan Aşıcı

anl anlamadım hocam ne yapmalıyım
  9. Furkan Aşıcı

ama noramal bir şekilde oynayanlar var
  10. Furkan Aşıcı

evet
  11. Furkan Aşıcı

beyler assasin creed black fileg indirdim ama sinematik sahnelerde karekterlerden ses gelmiyor oyun sesleri normal sadece sinematik sahnelerde ses gelmiyor acil yardım edin
  12. Furkan Aşıcı

torrent oyun kurulumu yapamıyorum

reis o nasıl işarettir yapamadım o işaret nasıl olcak yada sen ekle beni Furkan.asici #9977
  13. Furkan Aşıcı

yasak deil kardeşim ne yasağı sen söyle yardıma ihtiyacım var
  14. Furkan Aşıcı

bro napalım bi oyuna öğrenci olarak 300 400 tl de veremem sadece yardım istiyorum brom ne yapalım bir öğrenci olarak 300 400 tl de bi oyuna veremem sadece yardım istiyorum
  15. Furkan Aşıcı

torrentden repack olarak oyun indridim fakat setup exe ye girip indir deyince windows izin vermiyor dior ne yapmalıyım
  16. Furkan Aşıcı

James Donkey 710 kulaklık sorunu

bazen bazen oluyor bazen olmuyor ama oyunlarda oluyor daha çok
  17. Furkan Aşıcı

cızırtı yok cızırtı yok kardeşim elektiriklenme gibi bir şey oluyor ağızda uyuşma oluyor hafiften
  18. Furkan Aşıcı

arkadaşlar James Donkey 710 aldım ve 1-2 gün sonra kulaklıktan elektrik gibi bir titreme oluyor ve yüzümüde etkiliyor bu sorunu nasıl gidrebirim
  19. Furkan Aşıcı

144 hz monitorde donmalar oluyor

driverler guncel tek bir oyun var şu anlık yeni olduğu için pc
  20. Furkan Aşıcı

144 hz monitorde donmalar oluyor

asus 144 hz 1 ms https://m.n11.com/urun/Asus-vp249qgr-238-144-hz-1-ms-analogdisplayhdmi-freesync-full-hd-ips-monitor-1295950?magaza=betaplusteknoloji&gclsrc=aw.ds 1591912153 yardımcı olacak yok mu
Top Bottom