Arama sonuçları: *

1. Kızgın Timsah

Şehidin var TÜRKİYE!

Allah rahmet eylesin, huzurlar içinde uyusun. Türk milletinin başı sağ olsun.
  2. Kızgın Timsah

Erzurum'da Okunur Mu?

Erzurum sosyal aktivite açısından biraz kısıtlı yer de pahalılık konusunda çok zorlamaz sizi.
  3. Kızgın Timsah

Arkadaşım benim malımı sahipleniyor

Gerekirse kıracaksınız, başka yolu yok. Rahatsız olduğunuz durumu belirtmezseniz, bir süre sonra mal sahibi olmaktan çıkarsınız.
  4. Kızgın Timsah

Donanım Arşivinde Çıkan Saçma Sapan Reklamlar

Dostum, bu reklamların çıkmamasını istemiyorsan kadın kıyafetlerine bakmayı bırakmalısın :D Bunlar Google reklamları ve Google çerezlerine göre çıkar.
  5. Kızgın Timsah

Akbank Oyun Alışverişlerinde %50 iade

Bayağı iyi fırsat, oyun almayı düşünenler varsa değerlendirebilir.
  6. Kızgın Timsah

Alanya'da nereler gezilir?

Öneriniz için çok teşekkür ediyorum, sağ olun.
  7. Kızgın Timsah

Anlıyorum. Başka bir öneriniz var mı acaba? Alanya'da mı yaşıyorsunuz?
  8. Kızgın Timsah

Geminin kalkış saatlerini nereden öğrenebilirim?
  9. Kızgın Timsah

Birkaç gün sonra Alanya'ya gideceğim fakat Alanya'da nerelerin gezilebileceğini bilmiyorum. Nereleri gezebilirim? Hepsi olur. Müze, gezilip görülmesi gereken yerler vs. her yere gidebilirim. Ayrıca Alanya'da yaşayan arkadaşlar varsa nerelerde yemek yemem gerektiğini, dikkat etmem gerekenleri...
  10. Kızgın Timsah

Sabah uyuyup gece uyumamak zararlı mı?

Kısaca bahsedebilir misiniz?
  11. Kızgın Timsah

İşte çalışıyorum. Çalıştığım iş gece vardiyası olduğu için 00.00-08.00 arasında işte oluyorum. Eve gitmem saat 9'u buluyor, sonrasında da uyuyamıyorum. Saat 16.00 gibi uyuyabiliyorum.
  12. Kızgın Timsah

Sabah uyuyup gece uyumamak zararlı mı? Bunu yapan var mı? Uyku düzenim bozuldu. Son birkaç gündür böyleyim. 16.00-20.00 arası uyuyorum, ondan sonra hiç uyuyamıyorum. Gece full ayaktayım.
  13. Kızgın Timsah

Sözel Bölümler Okunur mu?

Belki gastronomi ya da ilahiyat okunabilir. Onun dışında okunabilecek bölüm olduğunu sanmıyorum. Ataması olan bölümlere hiç bulaşma bile.
  14. Kızgın Timsah

Yks tercihte yardımcı olacak babayiğitler

Matematik, Fizik, Kimya gibi bölümlere bakabilirsiniz.
  15. Kızgın Timsah

🔥 YKS SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Umarım sonuçlar istediğiniz gibi gelmiştir.
  16. Kızgın Timsah

LoL'e yeni etkinlik ne zaman gelecek?

LoL'e yeni etkinlik ne zaman gelecek? Mevcut etkinlik galiba bitmiş. Dört gün sonra da mağazası kapanacak yazıyor.
  17. Kızgın Timsah

Laptop aldım hayırlı olsunu alırım.

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın :)
  18. Kızgın Timsah

Irak asıllı bir çocuk okul müdürünü öldürmüş.

Okul müdürüne Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Umarım katili de en ağır cezayı alır.
  19. Kızgın Timsah

İnşaat mühendisimi daha prestijli yoksa mimarmı sizce?

İnşaat sektöründe tanıdığınız yoksa tavsiye etmiyorum, çoğunluğu işsiz ya da düşük maaşlarla çalışmak zorunda kalıyor.
Top Bottom