Arama sonuçları: *

1. Y

Hazır sistem ve monitör önerir misiniz?

Merhaba. Hazır sistem istiyorum kasa için 27 28 bin tl Monitör için 6 7 bin tl Mümkünse kasa Beyaz olsun monitörle beraber. Sistemi beyaz dizmek istiyorum Ayrıca arkadaşlar lütfen kasa 27 bin tl dedim ama 3060Ti ekran kartlı varsa oda olur bütçem çok zorlanıyor 27 de
  2. Y

Dolandırıldık , yardım edin

anladım, geçmiş olsun keşke uygulama üzerinden yapsaydınız
  3. Y

Dolandırıldık , yardım edin

siteden almanız gerekti. adam 2. yi istediğindede dekont gönderseydiniz.
  4. Y

Termal macun süresi ne kadar

Termal macunu ne kadar sürede bir sürmek gerekir ?
  5. Y

Öneriniz nedir ??? İşlemci ve ekran kartı

senin önercen sisteme koyayım DAHA DÜN VARDI BU GÜN TÜKENMİ ŞDWALŞÜĞDŞLWAÜĞDLĞÜSALDÜĞSA 1722596663 stoğa geri gelirmi
  6. Y

Ddri4 bu. Ddr5 olsa saha iyi olmazmı
  7. Y

Hiç sataşın yok yaw bu kasa manevi değeri.çok. ama derseniz 0stüne ekle ekleyebilirim yani ben ort. Bütçemi verdim. Peki 20 25 k ya hangi hazır sistemi alayım
  8. Y

Şuanda MS-7B07 anakartına sahibim. Anakartı değişmeyi düşünmüyorum fakat işlemcim ile ekran kartım çok ama çok yorgun. İşlemciyi amd 3 1200 kullanıyorum ve amd 3 3200G yapmayı düşünüyorum. Ekran kartım şuansa NVIDIA GTX 1050Ti fakat dediğim gibi çok yorgun normalden yüzde 50 60 fps kaybım var...
  9. Y

Mini monitör önerir misiniz? ?

24 inç kullanıyorum ve çok zor sığıyor. 3. klavye sığmaz öyle diyeyim
  10. Y

4x8 mi yapmaliyim 2x16 mi?

2x16 yap
  11. Y

varsa daha minik
  12. Y

Böyle oyun oynarken dc mesajlarına bakabileceğim AŞŞŞIRI minik monitör varmı yani minikliği tlf kadar falan olan varmı ben aradım bulamadım.
  13. Y

sistem asetto corsa açarmı?

Minimum: İşletim Sistemi *: Windows 7 Sp1 - 8 - 8.1 - 10. İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ. Bellek: 2 GB RAM. 1722367766 asettı corsa min bunları istiyor
  14. Y

20.000 tL ye Hangi Telefon Alınır?

Samsun Galaxy S23 Fe
  15. Y

hangi ekran kartını almalıyım

bütçen daha fazla arttırabilirsen 4060Ti önerrim ailen falan ekleyebilirse üstüne
  16. Y

10-15 bin TL arası telefon önerisi

Ben samsung note 8 kullanıyom 1722340115 iyi mi? ?
  17. Y

Windows 10 Valorant Tpm 2.0 istermi .

Evet. Ben 10 kullanıyodum ve bi ara hatasını verdi FAKAT bu bios modu kapalı/açık falan olarak düzeltilebilir. ben şahsen cmd den bir şeyi kapatmıştım fakat bunu Valorant a ticket açıp sorman daha sağlıklı olur
  18. Y

kameraları iyim onların ( laf atma değil ciddi soruyom )
  19. Y

Telefonlardan aşırı anlamam ama kullanıcıların çoğu sevdi benim etrafımdakiler falan. fiyatıda çok pahalı değil.
Top Bottom