Neler Yeni

Dolandırıldık , yardım edin

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,856
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
En fazla gidip suç duyurusunda bulunabilirsin o kadar bi de güzel bi soğuk su için.

Starlex

80+ Bronze
Aga ben yokken yapmışlar işi , ilk dolapdan almışlar sonra adam ulasmadı diye arkadaşına Dolap gibi yapmışlar bizimkilerde bu sefer ibandan atmıs sonra adam efendim size bir yazı gelcek onaylayın demiş bunalrda onaylamış gitti paralar
suc sizinkilerin
Mesaj otomatik birleştirildi:

En fazla gidip suç duyurusunda bulunabilirsin o kadar bi de güzel bi soğuk su için.
ondanda bi cacık çikcağını zannetmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
Dolap ta öyle işlemiyor ki sistem normal alışveriş sitesi gibi alınıyor. Nasıl parayı havale yaptınız?
Aga bizimkiler internetten bulmuş adamı adam kendi Dolap uygulamasını yapmış bize onu indirtmiş iki kere aynı uygulamadan gönderdik

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
muhammed samet
Aga bizimkiler internetten bulmuş adamı adam kendi Dolap uygulamasını yapmış bize onu indirtmiş iki kere aynı uygulamadan gönderdik
Kral ibandan atılan parayı geri alabilirsin hemen bankani ara ve parayı geri talep et

Parayı. Yanlisikla atigini soyle

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dolap hep alıcı tarafındadadır bilginize 3 denedir satıcı olarak neler çekmedim :) bilmiyorum tavsiye olarak değerlendirmeyin ama komisyondada abartıyor kestiği ücretinde hakkını veremiyor o hizmeti sağlamıyor çok büyük eksikleri var. Tavsiye olarak dolaptan ürün alacaksanız sari siteden sizin konumunuza yakın ürünlerle kıyaslama yapıp cüzzi rakamalar oynuyorsa temziliğine inanıyorsanız dolap ama fiyat farklara varsa sarı siteden konuma yakın almalısınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
cem
gecmiş olsun satıcıyı ifşalarsanız başkalarının canı yanmasın

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,773
İsim
.
Kral ibandan atılan parayı geri alabilirsin hemen bankani ara ve parayı geri talep et

Parayı. Yanlisikla atigini soyle
Bütün bilgileri yanlışlıkla girdi sonrada yanlışlıkla yolladı öylemi ::D
Öyle bir şey yok kral

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Erdem çay
Dolap hep alıcı tarafındadadır bilginize 3 denedir satıcı olarak neler çekmedim :) bilmiyorum tavsiye olarak değerlendirmeyin ama komisyondada abartıyor kestiği ücretinde hakkını veremiyor o hizmeti sağlamıyor çok büyük eksikleri var. Tavsiye olarak dolaptan ürün alacaksanız sari siteden sizin konumunuza yakın ürünlerle kıyaslama yapıp cüzzi rakamalar oynuyorsa temziliğine inanıyorsanız dolap ama fiyat farklara varsa sarı siteden konuma yakın almalısınız.
Konunun dolap ile bir ilgisi yok fake siteden alışveriş yapılmış

Savcılığa tüm deliller iban dekont konuşmalar ne varsa dilekçeye ekleyin başka çözümü yok

Starlex

80+ Bronze
alıcı ise paramn güvemde en iyisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,856
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
Bütün bilgileri yanlışlıkla girdi sonrada yanlışlıkla yolladı öylemi ::D
Öyle bir şey yok kral
Knk site sahteymiş , adama whatsapdan konuşmuşlar , bizimkiler PC den yaptikları için adamın attığı siteye gitmişler , site sahte knk , 2 kere gönderdiler anla

Yusuf B.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Beyatlı
Arkadaşlar bu gün dolap uygulamasından ablama iPhone 11 alacaktık , adama parayı gönderdik , sonra dolap dan arama geldi ve efendim para gönderilemedi açıklamaya alışveris kodunu yazmalıydınız , tekrar gönderin dedi bizde gönderdik anlamadık tabi meğer dolandırılmışız iki kere para gönderdik ama işlemi onaylamadılar paralar ulaştı iPhone 11 gönderilmedi yardım edin ne yapabiliriz , adama doktor diye inanmıştık göndermedi , yardım edin
siteden almanız gerekti. adam 2. yi istediğindede dekont gönderseydiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,779
Üyeler
151,287
Son üye
yusufdmrc16
Top Bottom