Neler Yeni

Dolandırıldık , yardım edin

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
.
Hocam yok üstüne gitmiyom zaten. Banan iphone 15 fslan koc olmadıkça mantiksiz geliyo ben kacak xiomi kullaniyom paramiz olmasina ragmen 😂 neyse bende dolandirilmistim baya zor tribe girmistim
Aga 3-5 olsa neyse toplam 26K gitmiş çok kötü bir durum umarım bulurlar da alırlar paralarını

Metoez

80+ Bronze
Aga 3-5 olsa neyse toplam 26K gitmiş çok kötü bir durum umarım bulurlar da alırlar paralarını
Ben 50 dolar falan kaptirdim bu baya kötü. Allah yardımcıları olsun hocam her uygulamanin sahtesi oluyo demek ki. Kaldi ki normalinden de alsan telefon gondermeyebiliyolar o yüzden güvenilir saticidan almaya calisiyorum bende

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
.
Ben 50 dolar falan kaptirdim bu baya kötü. Allah yardımcıları olsun hocam her uygulamanin sahtesi oluyo demek ki. Kaldi ki normalinden de alsan telefon gondermeyebiliyolar o yüzden güvenilir saticidan almaya calisiyorum bende
Yine ucuz atlatmışsın 50 dolarla.
Benim arada kuponlar yatıyo üzülüyom 26K gitse mahfolurdum.
En iyisi sıfır yada elden teslim adam patlıcan koysa gönderse yine bulamıyoruz

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Feyzan Mutluay
benim steam hesabındaki birkaç cs skini calininca bile baya kötü olmuştum baya kötü durum Allah yardımcınız olsun ne diyelim

Dexes

80+ Bronze
Adamın sunucuyu vpn ile İzlanda da açtığını öğrendik , başka bi şey bulamadık , polisler elde tutunan tek adam akıllı bilginin ksrşı tarafın bankası olduğunu söylüyor ama sonuçta en yakın 2 yıla felan çıkarmış. O oro$bu çocuğunu bı bulsak , hayır zaten borçlar vardı birde bu adam dolandırdı 40 bin lira gibi bir sıkıntı çekiyoruz

Geçmiş olsun hocam.

Top Bottom