Neler Yeni

Dolandırıldık , yardım edin

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,908
İsim
.
Knk site sahte tmm mı adam bize ilk gondemeden sonra abı para gelmedi demiş ve ibandan gondermemizi soylemiş anladığım kadarıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk bu gün bankayla konuştuk para çoktan gitmiş onların bankayla konuşca yarın olmaz ise savcılığa
Geçmiş olsun umarım çok para kaybetmemişsindir

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
soguk su iciniz
Knk işte adamların bankaya ulasacaz inş . Olmaz ise yarın felan savcılıga başvurcaz , bizde adamdaki her şey var , ibanı var açtığı site var yazışmalar var her boku bizde var ha birde paranın gönderildiği kişinin konum yaziyorya oda var galiba

wuptie

80+
Knk işte adamların bankaya ulasacaz inş . Olmaz ise yarın felan savcılıga başvurcaz , bizde adamdaki her şey var , ibanı var açtığı site var yazışmalar var her boku bizde var ha birde paranın gönderildiği kişinin konum yaziyorya oda var galiba
iban buyuk ihtimalle kiralanmistir umarim paranizi kurtarirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
iban buyuk ihtimalle kiralanmistir umarim paranizi kurtarirsiniz
İnşallah , birde bizi dolandıran p/ç sonda bize " 2 kere dolandırıldınız hayırlı olsun 🤣" yazmış orasbu cocugu , onu bulunca onun yar@ğını onun kendi g@tüne sokturmazsan

10K ya TR 11 yok zaten en başta orda patlak vermiş zaten.
Şuan kaçak 11 ler 8 den başlıyor zaten
Knk işte bana yaptırmadılar , dediler biz buluruz ucuza diye sonrada dolandırıldılar

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,908
İsim
.
İnşallah , birde bizi dolandıran p/ç sonda bize " 2 kere dolandırıldınız hayırlı olsun 🤣" yazmış orasbu cocugu , onu bulunca onun yar@ğını onun kendi g@tüne sokturmazsan

Knk işte bana yaptırmadılar , dediler biz buluruz ucuza diye sonrada dolandırıldılar
Üstteki yazdığına koptum dsdasdasdasdas:D
Birde dolandırılanlar tam olarak kim abin falan mı kardeşin mi ?

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Hayriye
Oğlum adam doktor diye niye güveniyorsunuz adam doktorum diye de yalan söyleyebilir zaten hiçbir şey olmazsa ayda bir biri böyle oltaya düşecekse ben de tıp okuyam geçmiş olsun ama bence herkes bir kez dolandırılmalı ben önemsemem diyordum 100 lira için 2 gün uyuyamadım para kaybetmek başka dolandırılmak bambaşka

Top Bottom