Neler Yeni

Dolandırıldık , yardım edin

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Salih
Knk biz dekont gönderdik işte sonra bizi sahte Dolap aradı açıklamaya ürün kodu girmelisiniz diye bizde tekrar gönderdik sonra adam bize "2 kez dolandırılıdınız hayırlı olsun 🤣" yazdı sonra dedilerki bı bak dolandırıldık meğer site zaten sahteymiş bunlar yanlış siteye daha doğrusu sahteye girmişler . İşleri bana yaptırmadılar bunlar oldu
adam merhametliymiş 2. de bırakmış yoksa sizdeki bu saflıkla 3-4 kere de dolandırırdı
bir kere hesaptan para çıktığı zaman bankadan sms geliyor hesabınızdan şu kadar para çıkışı olmuştur diye yani para ulaşmış zaten adam sizden bir de açıklamaya ürün kodunu yazıp gönderin demiş insan bir sormaz mı önceki attığım para nolacak diye onu geri almadan 2. yi yolluyonuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hasan Emir Aslım
adam merhametliymiş 2. de bırakmış yoksa sizdeki bu saflıkla 3-4 kere de dolandırırdı
bir kere hesaptan para çıktığı zaman bankadan sms geliyor hesabınızdan şu kadar para çıkışı olmuştur diye yani para ulaşmış zaten adam sizden bir de açıklamaya ürün kodunu yazıp gönderin demiş insan bir sormaz mı önceki attığım para nolacak diye onu geri almadan 2. yi yolluyonuz
Knk yok bizimkileri dolap dan arıyoruz diye kandırmışlar onlarda gönderdi ama adam önceki sipariş iade olcak , iade işlem 5-10 içinde olur ve para size geçer demiş bizimkiler bilmiyo oldukları için ok deyip gondermişler

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Salih
Knk yok bizimkileri dolap dan arıyoruz diye kandırmışlar onlarda gönderdi ama adam önceki sipariş iade olcak , iade işlem 5-10 içinde olur ve para size geçer demiş bizimkiler bilmiyo oldukları için ok deyip gondermişler
yazık ya ama inş alırsın parayı hem dolandırıp hem de dalga geçiyor adam hiçbir şey olmamış gibi sıyrılıp mutlu olmasını istemem
baban da herhalde bu deneyimden sonra internetten kendi kafasına göre işler yapmaz ne diyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hasan Emir Aslım
yazık ya ama inş alırsın parayı hem dolandırıp hem de dalga geçiyor adam hiçbir şey olmamış gibi sıyrılıp mutlu olmasını istemem
baban da herhalde bu deneyimden sonra internetten kendi kafasına göre işler yapmaz ne diyim
Amin knk ,inşallah alırız

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaşlar bu gün dolap uygulamasından ablama iPhone 11 alacaktık , adama parayı gönderdik , sonra dolap dan arama geldi ve efendim para gönderilemedi açıklamaya alışveris kodunu yazmalıydınız , tekrar gönderin dedi bizde gönderdik anlamadık tabi meğer dolandırılmışız iki kere para gönderdik ama işlemi onaylamadılar paralar ulaştı iPhone 11 gönderilmedi yardım edin ne yapabiliriz , adama doktor diye inanmıştık göndermedi , yardım edin
Yazık olmuş. Fake uygulama ile olduysa savcılığa başvur. Yok siz direk ibana attıysanız o iş zor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
KaanBerkKral
Aklıma alibabanın tebrikler iPhone 15 pro max kazandınız bildirimleri geliyor

YazılımKafa

80+ Silver
Sahte siteyle dolandırdı , yarın savcılığa gidcez ,babam adamların bankayı buldu bı o kaldı
O zaman savcılık gerekeni yapacaktır. Ama bu işlerde süreç uzun işler. Paranızıda alır mısınız ne zaman alırsınız bilemem. Duruşmaya çıkmak bile 1 yılı geçiyor artık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,390
Üyeler
151,055
Son üye
tulkthemighty
Top Bottom