Neler Yeni

Dolandırıldık , yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,585
İsim
Burak Karadağ
Tüm yazışmaları ve dekontu detaylıca belgelendirip savcılığa başvuru yap.

Starlex

80+ Silver
Ağa adam sahte Dolap dan yapmış , bizimkiler bilgisayardan adamın gönderdiği linkden almışlar 2 kere para gondermişler oradan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk site sahteymiş , sahte siteden gitmiş para
geçmiş olsun o parayı geri alman bence çooook zor hep birlikte oturup buzlu su için

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Barış Okçu
Arkadaşlar bu gün dolap uygulamasından ablama iPhone 11 alacaktık , adama parayı gönderdik , sonra dolap dan arama geldi ve efendim para gönderilemedi açıklamaya alışveris kodunu yazmalıydınız , tekrar gönderin dedi bizde gönderdik anlamadık tabi meğer dolandırılmışız iki kere para gönderdik ama işlemi onaylamadılar paralar ulaştı iPhone 11 gönderilmedi yardım edin ne yapabiliriz , adama doktor diye inanmıştık göndermedi , yardım edin
ben cidden anlamıyorum ya sahte dolap sahibinden sitesi yapıp dolandırsalar eyvallah ama zaten orada satın al kısmı var neden oradan almak yerine adama ulaşıp para gönderiyorsunuz ki. Dolap uygulaması zaten dolap harici platformdan iletişim kurulmaması için elinden gelen her önlemi alıyor. Tek sorun chat olmaması sadece yorum üzerinden konuşabiliyorsunuz. Ama buna rağmen uygulama üzerinden alınması gerekiyor 2 kuruş komisyon karı yapacağım iye 30 k lık olmuşsunuz geçmiş olsun para halen duruyorsa ters işlem yapılabilir derhal banka ile görüşün ama hiç sanmıyorum.

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
koray canpolat
yazışmaları ve gönderi dekontunuyla adliyeye gidip dilekçe yazacaksın şikayet edeceksin bulurlar onu ama parayı geri alman zor.

Eren13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eren
Arkadaşlar bu gün dolap uygulamasından ablama iPhone 11 alacaktık , adama parayı gönderdik , sonra dolap dan arama geldi ve efendim para gönderilemedi açıklamaya alışveris kodunu yazmalıydınız , tekrar gönderin dedi bizde gönderdik anlamadık tabi meğer dolandırılmışız iki kere para gönderdik ama işlemi onaylamadılar paralar ulaştı iPhone 11 gönderilmedi yardım edin ne yapabiliriz , adama doktor diye inanmıştık göndermedi , yardım edin
Kuzenimde zamanında 1500 TL dolandırılmıştı dolap uygulamasından dışarıya çıkarsanız tabi ki dolandırılırsınız geçmiş olsun Allah bidaha yaşatmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
ben cidden anlamıyorum ya sahte dolap sahibinden sitesi yapıp dolandırsalar eyvallah ama zaten orada satın al kısmı var neden oradan almak yerine adama ulaşıp para gönderiyorsunuz ki. Dolap uygulaması zaten dolap harici platformdan iletişim kurulmaması için elinden gelen her önlemi alıyor. Tek sorun chat olmaması sadece yorum üzerinden konuşabiliyorsunuz. Ama buna rağmen uygulama üzerinden alınması gerekiyor 2 kuruş komisyon karı yapacağım iye 30 k lık olmuşsunuz geçmiş olsun para halen duruyorsa ters işlem yapılabilir derhal banka ile görüşün ama hiç sanmıyorum.
Aga bizim kiler adamı dolap dan değil adını dolap koyan başka bir siteden yapmışlar tmm mı adamda oradan bizi kandırdı bı de üzerine "2 Ken dolandırıldınız🤣" yazdı , biz sonra fark ettik site sahteymiş

Kuzenimde zamanında 1500 TL dolandırılmıştı dolap uygulamasından dışarıya çıkarsanız tabi ki dolandırılırsınız geçmiş olsun Allah bidaha yaşatmasın
Knk biz PC den yaptık , Google de adı Dolap olan sahte bir siteymis bizimkilerin girdiği site oradan dolandırıldık

Knk PC den yaptığımız için siteden girdik meğer girdikleri site sahte Dolap mış adam sonra bize " 2 kere dolandırıldınız 🤣" attı

Eren13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eren
Aga bizim kiler adamı dolap dan değil adını dolap koyan başka bir siteden yapmışlar tmm mı adamda oradan bizi kandırdı bı de üzerine "2 Ken dolandırıldınız🤣" yazdı , biz sonra fark ettik site sahteymiş

Knk biz PC den yaptık , Google de adı Dolap olan sahte bir siteymis bizimkilerin girdiği site oradan dolandırıldık

Knk PC den yaptığımız için siteden girdik meğer girdikleri site sahte Dolap mış adam sonra bize " 2 kere dolandırıldınız 🤣" attı
Hocam valla kesin savcılığa belgeler ve kanıtlarla başvurun arkasını bırakmayın bizimkiler 1500 TL diye şikayetçi olmamıştı ama siz olun parayı belki alamazsınız ama en azından şu p!ç leri yakalatırsınız

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Güvenli ödeme varken hâlâ iban dan para gönderiyorsunuz hemde 2 kere.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Mert Kirazlı
Bi soğuk su iç şöyle buz gibi olsun 🥶. Yani bu kadar da olmaz ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
Güvenli ödeme varken hâlâ iban dan para gönderiyorsunuz hemde 2 kere.
Knk site sahte tmm mı adam bize ilk gondemeden sonra abı para gelmedi demiş ve ibandan gondermemizi soylemiş anladığım kadarıyla

Bi soğuk su iç şöyle buz gibi olsun 🥶. Yani bu kadar da olmaz ya
Knk bu gün bankayla konuştuk para çoktan gitmiş onların bankayla konuşca yarın olmaz ise savcılığa

Top Bottom