Neler Yeni

Dolandırıldık , yardım edin

YazılımKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım

Dexes

80+ Bronze
Kral seni soğuk suda kesmez git bi buzlu ayran felan al kendine gel, ferahlarsın. Çok geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Kral seni soğuk suda kesmez git bi buzlu ayran felan al kendine gel, ferahlarsın. Çok geçmiş olsun.
Knk adamın yaptığı sitede adamı geri buldum , adamla çaktırmadan yazışcam bakalım neymiş ne değilmiş Şik/ ta$şağına denkmiymiş

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Batın Köse
Dolap hep alıcı tarafındadadır bilginize 3 denedir satıcı olarak neler çekmedim :) bilmiyorum tavsiye olarak değerlendirmeyin ama komisyondada abartıyor kestiği ücretinde hakkını veremiyor o hizmeti sağlamıyor çok büyük eksikleri var. Tavsiye olarak dolaptan ürün alacaksanız sari siteden sizin konumunuza yakın ürünlerle kıyaslama yapıp cüzzi rakamalar oynuyorsa temziliğine inanıyorsanız dolap ama fiyat farklara varsa sarı siteden konuma yakın almalısınız.
alıcı tarafımı ? ulan cüzdan almıştım farklı renk gelmişti iade etmek istemiştim satıcı bile kabul etti dolap kabul etmedi ayarı verince iade sağlandı , kesinlikle iade olmaması çok kötü.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,864
İsim
kadir
Hiçbir şey çıkmaz sanal dolandırıcılıktan.
Adını dahi öğrenemezsin maalesef.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,864
İsim
kadir
Kadir neden öyle bir şey yazarak beni dolandırıcıdan uzaklaştırmaya çalışıyorsun la , yoksa sen misin la dolandırıcı hsjshjss
Her katil mutlaka olay yerine döner çünkü merak eder vurduğu kisinin ölüp ölmediğini...

Yusuf B.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Beyatlı
Knk biz dekont gönderdik işte sonra bizi sahte Dolap aradı açıklamaya ürün kodu girmelisiniz diye bizde tekrar gönderdik sonra adam bize "2 kez dolandırılıdınız hayırlı olsun 🤣" yazdı sonra dedilerki bı bak dolandırıldık meğer site zaten sahteymiş bunlar yanlış siteye daha doğrusu sahteye girmişler . İşleri bana yaptırmadılar bunlar oldu
anladım, geçmiş olsun keşke uygulama üzerinden yapsaydınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,779
Üyeler
151,287
Son üye
yusufdmrc16
Top Bottom