Arama sonuçları: *

1. K

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

@Abdullah Hacıgül Tabii ki şahsi fikrin ve görüşüne saygı duymak zorundayız. Powerboost, Game Booster, Gamepower, Rampage gibi markaların gerçekten kaliteli markalar olduğunu düşünüyor musun? Sadece merak ettim.
  2. K

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Abi bıraksak herkes kendi forumunda dursa? Ben de Technopat'ta aktif bir üyeyim. Donanımarşivi alın diye silah dayamıyor ki, beğenmeyen almasın. Şuan bu tartışma kadar saçma bir tartışmaya rastlamadım. Tamam ben de sevmiyorum önerdiği markaları bu şahsi bir görüştür, neticede zorlama yok almam...
  3. K

300 TL CoolerMaster CH321 alınır mı?

Bana usb kulaklık lazım. PC masaüstü olduğu için hem kulaklık hem mikrofon algılamıyor 3.5mm jack ile.
  4. K

300 TL CoolerMaster CH321 alınır mı?

Şuan itopyada 300 TL olan bu kulaklık alınır mı? Hem kaliteli marka hem de kulaklık hakkında şikayete denk gelmedim. Tipi de güzel. Sizce alınır mı?
  5. K

Bloody G528C vs Cooler Master CH321

Seçemedim arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim
  6. K

Gamepower Saber vs Trust GXT 890

Gamepower Saber'i Trust GXT 890'dan ayıran eksileri ve artıları nelerdir?
  7. K

Gamepower Saber vs Trust GXT 890

Hangisini almalıyım? Karar veremedim
  8. K

Kasadan gelen cızırtı sesi

CPU ve Egzoz fanlardan gelmediğine eminim. Ya psu ya da ekran kartı. Ekran kartından şüphe ediyorum. Arıza olabilir mi? Garantiye göndereyim mi sizce?
  9. K

Coil Whine ıslık sesi gibi oluyor bildiğim kadarıyla ve oyun oynarken de masaüstünde gezerken de oluyor. Benim dediğim sürtünme sesi gibi ve sadece yük bindiğinde oluyor.
  10. K

Demir sürter gibi değil, fan bir yere sürter gibi ama tam bilmiyorum uyduruyor da olabilirim tanımlarken.
  11. K

Biraz sürtme sesi gibi sanki. Sesi yansıtmak gerekirse çok tiz bir şekilde "prrrrr" sesi çıkıyor. Ekran kartından mı PSU'dan mı bilemedim.
  12. K

Itopya'daki hazır sistemler windows kurulu mu geliyor

Ben 50 ₺ daha verip driver kurulum hizmeti almıştım windows da yüklü geldi. Hizmeti satın almazsan yüklü geliyor mu bilmiyorum.
  13. K

Arkadaşlar merhabalar. Yeni bir pc aldım, DA-Sistem serisinin ilk PC'si, RTX'li olan model. Bu pc'ds FurMark yaparken veya herhangi bir oyun oynarken kasadan tiz bir cızırtı sesi geliyor. Sanki ekran kartımın fanı sürtüyor gibi ama Coil Whine olmadığına eminim. Hangi parçadan geliyor olabilir...
  14. K

GamePower Saber alınır mı?

Bütçeyi arttıramam. 350'yi çok az geçebilirim. Bu fiyata multimedya kısayol tuşları bulunan, RGB ve mekanik bir klavye varsa onu da önerebilirsiniz.
  15. K

Virüslü telefondan virüssüz bilgisayara USB bağlantı ile virüs bulaşır mı?

Sorum başlıktaki gibi. Bir fotoğraf uygulamasını paralı olduğu için APK indirmiştim. O fotoğraf uygulamasında ürettiğim projemi pc'ye bağlayıp aktarsam, virüs bulaşır mı? Telefonun zaten virüslü olduğunu düşünüyorum. Başka bir forumda yalnızca klasörü bile açsam bulaşabileceğini okudum. Doğru...
  16. K

Ucuz Windows keyler güvenilir mi?

Yazılımbudur sitesinin şikayetlerine baktım, çok şikayeti var gibi geldi ama bilemiyorum.
  17. K

Ucuz Windows keyler güvenilir mi?

Arkadaşlar merhaba. Bu 10₺'ye satılan Key'lerin MAK, Retail veya OEM olması fark eder mi? Ne gibi zararları ya da güvenlik sıkıntıları olur? Önerebileceğiniz düzgün, MAK satmayan bir satıcı var mı?
  18. K

Yardım Ekran kartının vida delikleri kasanın vida deliği kısmına denk gelmiyor.

3-4 gün takılı kalsa, sokağa çıkma yasağından sonra bilgisayarcıya göstersem o 3-4 günde sıkıntı olur mu? Ya da kendim çözebilir miyim sizce çünkü kartım ağır zarar görmesinden korkuyorum.
  19. K

Biraz yukarı kaldırınca da olmuyor, bastırınca da, ittirince de. Asla denk gelmiyor. Kasanın vida yeri biraz yamuk sanki. Demir olduğu için de düzelmiyor. Ama onunla da alakası yok sanki çünkü demirin alt kısmı yamuk. Başka bir çözümü yok mu? Takmasam sıkıntı çıkar mı?
  20. K

Hocam nasıl yamuk takacağım, düz bir şekilde ayarladım ekran kartını ve montajladım. Kasanın arka kısmı biraz yamuk geldi bana. Yamuk takacak olsam zaten pc algılamaz, yanlış mıyım? 1590243776 Gelmiyor hocam bende bilemedim ne yapacağımı.
Top Bottom