Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhaba. Ben ordaki kisilerden biriyim. Orda dolandirici diyerek hata yaptim ozur diliyorum. Ileride de zaten abdullah abiyi seviyorum sozumu geri aliyorum dedim. @Abdullah Hacıgül
technopat.png

bence tüm foruma hakaret etmişsin ve bu affedilecek gibi değil tüm foruma hakaret etmişsin
cahillik var ama bunu yazma işte senin cahilliğin abdullah abiyi etkileyecek boşu boşuna

Son düzenleme:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Şuanda yaşanan tartışma gerçekten çok gereksiz, hepimizin aynı markaları övüp aynı markaları kötülüyoruz ama farkında değiliz. Tekrardan forumda size yapılan saygısızlıklardan dolayı özür diliyorum. Konu daha fazla uzamadan kapanmalı.
Dostum senin gibi insanların başımın üstünde yeri var. Beni her zaman eleştirin bu zaten benim istediğim bir şey ama örnekleri sen de görüyorsun. Bir düşüne biliyor musun bir forumun aktif üyelerine kaynakla birlikte açıklama yapmana rağmen aksine bununla ekstra olarak dalga geçiyorlar bu nasıl bir ortam veya bu ortamda Allah için soruyorum kim doğru olarak ne öğrenebilir?

Kemankeş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Önder
Abi bıraksak herkes kendi forumunda dursa? Ben de Technopat'ta aktif bir üyeyim. Donanımarşivi alın diye silah dayamıyor ki, beğenmeyen almasın. Şuan bu tartışma kadar saçma bir tartışmaya rastlamadım. Tamam ben de sevmiyorum önerdiği markaları bu şahsi bir görüştür, neticede zorlama yok almam da önermem de bitti gitti.. Salın arkadaşlar burası farklı orası farklı, bir kişi sever o markayı başkası sevmez. Forumlar arası savaş çıkacak, yapmayın.

EMGRANDO

80+ Bronze
Şu Dolandırıcı bu adam diyen şahısa GICIK KAPTIM özellikle Yani ne dolandırdığını görüyorda öyle bir mesaj atmış?
Zaten Gamepower,James Donkey gibi markaları F/P ürünlerinden dolayı satın alıyoruz
Parası Olan Zaten ASUS,MSİ Monitör alır
"Meyve veren ağaç taşlanır"

O yüzden çok kafana takma böyle tipleri...

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Haklılar da. Bu sistem performansına göre pahalı ama kaliteli parçalar var. Powerboost yok. Kronik sorunlu SSD yok. Parçaların hepsi Orta-Üst düzey parçalar.
Kaliteli olabilir ama özelliklerine göre gereksiz pahalı.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Haklılar da. Bu sistem performansına göre pahalı ama kaliteli parçalar var. Powerboost yok. Kronik sorunlu SSD yok. Parçaların hepsi Orta-Üst düzey parçalar.
Kimde power boost var 4 yıl önce 1300TL'ye bilgisayar toplarken başka f/p alternatif yok diye sistemde kullandığımız powerboost mu? hangisi?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular