Arama sonuçları: *

1. SDKN

Yeni Çıkan Sakallar?

Günaydın Dostlar. 16 Yaşındayım. Yaklaşık 7 aydır sakal tıraşı oluyorum ilk olmaya başladığımda tüyler vardı zamanla sertleşip sakala döndüler ancak çıkan sakallar sadece favori diye tabir edilen bölgelde bu durum normal midir? Bu süreci hızlandırmanın yolu var mıdır?
  2. SDKN

Logitech G213 Tuşları Sökme

Logitech G213 tuşlarını bir türlü sökemiyorum fazla zorlamaya da korkuyorum kolay çıkarmanın bir yolu var mıdır?
  3. SDKN

Kargo Takip

Tamam teşekkür ederim
  4. SDKN

Kargo Takip

Yani daha yola çıkmamış mı
  5. SDKN

Kargo Takip

Dostlar bu kargo hangi aşamada tam anlayamadım.
  6. SDKN

Gümrük Vergisi

Neden
  7. SDKN

Gümrük Vergisi

Xiaomi Amazfit Gts saatim için kordon alacaktım kendi kordonu gerçekten kalitesiz Türkiye de ki kordonlar da gereksiz pahalı yeni kullanıcı indirimiyle 0.24₺ yapıyor yani gelmese bile sıkıntı olmaz
  8. SDKN

Gümrük Vergisi

Aliexpress den aynı ürünün 4 farklı renginden alıcam her biri için ayrı vergi mi çıkar tek vergi mi öderim
  9. SDKN

Aliexpress Alışverişi

Nasıl oldu anlamadım Türkiye de 50₺ olan kordona 0.08₺ yazıyor hata mı var ben mi yanlış anladım bilmiyorum 1588629005 Ve aynı üründen 2 tane alırsam yine aynı vergiyi mi öderim yoksa ikiye mi katlanır
  10. SDKN

Aliexpress Alışverişi

Vergiyi nasıl öderim
  11. SDKN

Aliexpress Alışverişi

Aliexpress den saat kordonu almak istiyorum gümrükten geçer mi fiyatı bayağı ucuz
  12. SDKN

Trackmania tanıtıldı!

Sanmıyorum. En azından Türkiye de vazgeçiremez bizde NFS nin yeri ayrıdır:)
  13. SDKN

Trackmania tanıtıldı!

Ubisoft yarış oyunu Trackmania'yı tanıttı. Trackmania’da oyunculara araç geliştirme, pist oluşturma ve online yarış özellikleri bulunacak. 5 Mayıs'ta yayınlanacak Trackmania Epic Games ve UPlay üzerinde 1 Temmuz'da satışa sunulacak. Ek süre yarış dinamiklerini geliştirme, pist yaratma ve...
  14. SDKN

Logitech G213 Prodigy İnceleme

Konumuz Logitech G213 Prodigy; Klavyemiz membran bir klavye ve göze çok güzel gelen bir 5 bölgeli rgb ye sahip. Klavyenin kontrollerini Logitech Gaming Software den çok kolay bir şekilde yapabiliyoruz. Ayrıca klavyenin sağ üst köşesinde bulunan multimedia tuşları ile oyunda,müzik...
  15. SDKN

Web Sitesi Kodlama

Ben kodlama öğrenmek istiyorum amacım site kodlamak bunun için HTML gerektiğini biliyorum ama il önce hangi dilden başlamalıyım?
  16. SDKN

Eski Sürüme Geri Dönme

Microsoft Store dan aldığım Minecraft güncelleme almış ancak sunucular bu sürüme geçmediği için hiçbir sunucuya giremiyorum nasıl eski sürüme dönebilirim?
  17. SDKN

Wievsonic monitörler alınır mı?

Renk konusunda bir ips kadar olmasa da gayet güzel bir iş çıkarıyor. Fps oyınlarında zaten 144hz pc iyiyse kaymak gibi akıyor.
  18. SDKN

Windows 10 OEM Key

Ben epttavm den almıştım hala sıkıntısız kullanıyorum.
  19. SDKN

Wievsonic monitörler alınır mı?

VX2458-MHD modelini kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım sorun varsa sorabilirsin.
  20. SDKN

6000 TL'ye Laptop tavsiyesi

Pavilionu alabilirsin o zaman ben fiyatları aynı sandım ve pavilion un işlemcisi zaten daha iyi
Top Bottom