Neler Yeni

Gümrük Vergisi

SDKN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Salih Doğuş Kesim
Aliexpress den aynı ürünün 4 farklı renginden alıcam her biri için ayrı vergi mi çıkar tek vergi mi öderim

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Hocam şu an Aliexpress'ten ürün almak mantıksız en az 2 ay sonra gelir ve alacağınız ürüne bağlı vergisi de artar. Ne alacaksınız?

SDKN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Salih Doğuş Kesim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şu an Aliexpress'ten ürün almak mantıksız en az 2 ay sonra gelir ve alacağınız ürüne bağlı vergisi de artar. Ne alacaksınız?
Xiaomi Amazfit Gts saatim için kordon alacaktım kendi kordonu gerçekten kalitesiz Türkiye de ki kordonlar da gereksiz pahalı yeni kullanıcı indirimiyle 0.24₺ yapıyor yani gelmese bile sıkıntı olmaz

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Xiaomi Amazfit Gts saatim için kordon alacaktım kendi kordonu gerçekten kalitesiz Türkiye de ki kordonlar da gereksiz pahalı yeni kullanıcı indirimiyle 0.24₺ yapıyor yani gelmese bile sıkıntı olmaz
O zaman pek bir vergi kesilmez kesilse de büyük olmaz ama şu an Aliexpress alışverişi çok yavaş, satıcılar Çin dışı siparişleri ikinci plana atıyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Ürün gelmeyebilir.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Top Bottom